АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Відбулась зустріч керівництва Фонду гарантування та ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк»

 ПРЕС-РЕЛІЗ

Delta SV 31.10.17Відбулась зустріч керівництва Фонду гарантування та ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк».

Її учасники, серед іншого, обговорили законодавчі ініціативи щодо внесення змін в законодавство про систему гарантування вкладів. Висловили свої думки про те, як вони можуть вплинути на рівень задоволення вимог кредиторів та перспективи повернення виведених активів на баланс неплатоспроможних банків.

Заступник директора-розпорядника Андрій Оленчик підкреслив, що в судовому порядку вдалось забезпечити повернення вагомої частики активів на баланс «Дельта Банку». Це позитивно вплине на рівень задоволення вимог кредиторів.

«Ключ успіху в судах. Потрібно й далі спільними зусиллями відстоювати інтереси кредиторів банку», - сказав А.Оленчик.

Представники вкладників повідомили, що на останніх зборах ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк» оновився склад правління, а головою цього громадського об’єднання обрана Людмила Самковська.

Зокрема, вона зазначила, що такі зустрічі потрібні для визначення подальшого формату співпраці в рамках підписаного тристороннього протоколу.

Нагадаємо, що Фонд гарантування та ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк» співпрацюють у напрямку здійснення громадського контролю під час проведення процедури виведення з ринку АТ «Дельта Банк».

Умови співпраці визначенні тристороннім протоколом між Фондом гарантування, ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк» та уповноваженою особою Фонду гарантування у «Дельта Банку». Документ був підписаний у листопаді 2015 року.