Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Фонд просить ринок надати оновлені цінові пропозиції щодо вартості права вимоги за кредитами із мережею діючих АЗС у заставі

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб запрошує ринок ознайомитись із матеріалами кредитних справ та надати свої оновлені пропозиції щодо можливої вартості прав вимоги за кредитами  юридичних осіб,  у забезпечення за якими зокрема передано 32 автозаправних комплекси. Активи перебувають на балансі ПАТ «БАНК ФОРУМ».

 На балансі банку перебувають два кредити двох юридичних осіб, що входять до складу однієї бізнес-групи. Заборгованість на початок грудня 2017 року в гривневому еквіваленті склала 1 554,44 млн грн.

Позичальники ведуть активну господарську діяльність і у стані ліквідації не перебувають.

 У забезпечення виконання зобов’язань за договорами передано нежилі приміщення в м. Києві, загальною площею понад 10 тис м2, та 32 автозаправних комплекси в Україні, більшість із яких розташовуються у західному регіоні.

Для зручності потенційних інвесторів для активів створено детальну ілюстровану презентацію, у якій, у тому числі, наведено адресний перелік переданих у заставу банку об’єктів. Переглянути презентацію можна за посиланням.

З детальною інформацією про активи, матеріалами кредитних справ та максимально повним описом забезпечення, можна ознайомитись шляхом доступу до кімнати даних у відділенні банку після підписання стандартного договору конфіденційності (представник банку: Рудаковська Анжеліка, Anzhelika.Rudakovska@forum.ua, +380 (44) 585 35 46).

Індикативні оцінки та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: Chernetskyi@fg.gov.ua до 9 січня 2018 року.