Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Конс. центр Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Фонд просить ринок подати пропозиції щодо можливої вартості прав вимоги за кредитами ПАТ «ВБР»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розглядає можливість виставлення на продаж прав вимоги за кредитами ПАТ «ВБР». У рамках передпродажної підготовки Фонд запрошує потенційних покупців/інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості лоту.

Одним лотом на продаж планується виставити права вимоги за двома кредитними договорами. Один із позичальників – підприємство металургійної галузі, що займається видобутком каоліну та виготовленням з нього вогнетривких виробів, неформованих вогнетривів та іншої вогнетривкої сировини.

Вироблена компанією продукція широко представлена у торгівельній мережі України та експортується до Азербайджану, Вірменії, Болгарії, Молдови, Польщі та ряду інших країн.

Друга компанія-позичальник працює у сфері надання фінансових послуг. Основний вид діяльності – трасти, фонди та подібні фінансові суб’єкти.

Загальна заборгованість за договорами, станом на початок вересня цього року, склала 77,20 млн грн.

При цьому у заставі банку – товари в обороті (каолін), транспортні засоби та спецтехніка (екскаватори, бульдозер, самоскиди, пасажирські автобуси, вантажний автокран), устаткування та обладнання (1077 одиниць – преси, компресори, конвеєри, насоси тощо) та кілька об’єктів нерухомості. Зокрема, у забезпечення за договорами передано адміністративну будівлю, приміщення лабораторії та контори цеху, загальною площею 3 420,4 м2.

Стисла презентація можливого лоту – за посиланням.

Дізнатись інформацію про проведену банком судово-претензійну роботу, наявність матеріалів кредитних справ, детальну інформацію про актив, шляхом доступу до кімнати даних, можна у відділенні банку після підписання стандартного договору конфіденційності (представник банку – Краснікова Ірина Олександрівна,  067 526 34 56; представник Фонду – Гарбар Євгеній Сергійович , 099 740 74 77). 

Індикативні оцінки та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: garbar@fg.gov.ua до 20.01.2017 року.