Освітній курс Конс. центр Закон «Про систему гарантування вкладів ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ Фінансова Гарантована сума Ваші вклади захищені Гарантії

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
ФГВФО


torgi.fg.gov.ua

Фінансова

ПРОСВІТА


Детальніше

Гарантована сума

200 000 грн.


Детальніше

Ваші вклади

захищені


Гарантії

ЗА ВКЛАДАМИ


Детальніше

НОВИНИ

Фонд просить ринок подати пропозиції щодо можливої вартості прав вимоги за кредитами ПАТ «ВБР»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розглядає можливість виставлення на продаж прав вимоги за кредитами ПАТ «ВБР». У рамках передпродажної підготовки Фонд запрошує потенційних покупців/інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості лоту.

Одним лотом на продаж планується виставити права вимоги за двома кредитними договорами. Один із позичальників – підприємство металургійної галузі, що займається видобутком каоліну та виготовленням з нього вогнетривких виробів, неформованих вогнетривів та іншої вогнетривкої сировини.

Вироблена компанією продукція широко представлена у торгівельній мережі України та експортується до Азербайджану, Вірменії, Болгарії, Молдови, Польщі та ряду інших країн.

Друга компанія-позичальник працює у сфері надання фінансових послуг. Основний вид діяльності – трасти, фонди та подібні фінансові суб’єкти.

Загальна заборгованість за договорами, станом на початок вересня цього року, склала 77,20 млн грн.

При цьому у заставі банку – товари в обороті (каолін), транспортні засоби та спецтехніка (екскаватори, бульдозер, самоскиди, пасажирські автобуси, вантажний автокран), устаткування та обладнання (1077 одиниць – преси, компресори, конвеєри, насоси тощо) та кілька об’єктів нерухомості. Зокрема, у забезпечення за договорами передано адміністративну будівлю, приміщення лабораторії та контори цеху, загальною площею 3 420,4 м2.

Стисла презентація можливого лоту – за посиланням.

Дізнатись інформацію про проведену банком судово-претензійну роботу, наявність матеріалів кредитних справ, детальну інформацію про актив, шляхом доступу до кімнати даних, можна у відділенні банку після підписання стандартного договору конфіденційності (представник банку – Краснікова Ірина Олександрівна,  067 526 34 56; представник Фонду – Гарбар Євгеній Сергійович , 099 740 74 77). 

Індикативні оцінки та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: garbar@fg.gov.ua до 20.01.2017 року.