Бета версія нового сайту АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Бета версія
нового сайту Фонду

ГАРАНТУВАННЯ


Детальніше

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Оголошення про проведення конкурсного відбору консультантів, експертів або інших фахівців за напрямком "Організація торгів"

На підставі рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 15 січня 2015 року (протокол №005/15) розпочато проведення конкурсного відбору радників, аудиторів, юристів та інших осіб до роботи у процесі здійснення уповноваженою особою Фонду тимчасової адміністрації або ліквідації банку за напрямком "Організація торгів".

Особливі умови:

- можливість надання послуги "електронних торгів" та наявність відповідного програмного забезпечення;

- можливість здійснювати масові рекламні заходи щодо продажу активів неплатоспроможних банків з посиланням на інформаційні ресурси Фонду (в тому числі на Інформаційний портал Фонду);

- наявність власної актуальної сегментованої клієнтської бази (потенційних покупців), досвіду проведення торгів (аукціонів) та конкурсів (не менше 2 років) з прикладами організації таких торгів та позитивних відгуків від замовників (оформлених у вигляді рекомендаційних листів з вказанням назви майна, дати та місця продажу).

Заявник, який має намір брати учать у конкурсному відборі, повинен:

відповідати критеріям, визначеним за даним напрямком діяльності у пункті 2 розділу ІІ Положення про порядок залучення уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб радників, аудиторів, юристів та інших осіб до роботи у процесі здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банку, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 23.07.2012 №12, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.08.2012 за №1364/21676 (далі - Положення);

подати до Фонду заявку на участь у конкурсному відборі за формою згідно з додатком до Положення.

До заявки на участь у конкурсному відборі заявником додаються документи, зазначені у пунктах 8 - 10 розділу ІІ Положення.

Текст Положення розміщено на офіційному сайті Фонду в мережі Інтернет за адресою www.fg.gov.ua/regulatory_activity/acts/.

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі починається з 22 січня 2015 року і триває 10 календарних днів.

Адреса, за якою приймаються заявки на проведення конкурсного відбору: 01032, м. Київ, бульвар Шевченка, 33-Б (тел. 38 044 333-35-68).