Бета версія нового сайту АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Бета версія
нового сайту Фонду

ГАРАНТУВАННЯ


Детальніше

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Оголошення про проведення конкурсного відбору радників, аудиторів, юристів та інших осіб за напрямком "Організація зберігання майна"

На підставі рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 09 лютого 2015 року (протокол № 035/15) розпочато проведення конкурсного відбору радників, аудиторів, юристів та інших осіб до роботи у процесі здійснення уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб тимчасової адміністрації або ліквідації банку за напрямком "Організація зберігання майна".

Особливі умови:

- наявність розгалуженої мережі складських приміщень у різних областях України;

- наявність власного вантажного автотранспорту, придатного для перевезення вантажів або документально підтверджена можливість залучення такого транспорту;

- наявність складських приміщень, у яких є обслуговуючий персонал та забезпечується належна вентиляція, рівень вологості, охорона, протипожежна безпека та які відповідають іншим вимогам для зберігання різноманітного майна;

- наявність складського устаткування (стелажі, піддони, сейфи, металеві шафи тощо);

- можливість ідентифікації та надання доступу до майна, що знаходиться на зберіганні, для ознайомлення з ним потенційних покупців.

Заявник, який має намір брати учать у конкурсному відборі, повинен:

1) відповідати критеріям, визначеним за даним напрямком діяльності у пункті 2 розділу ІІ Положення про порядок залучення уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб радників, аудиторів, юристів та інших осіб до роботи у процесі здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банку, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 23.07.2012 №12, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.08.2012 за №1364/21676 (далі - Положення);

2) подати до Фонду заявку на участь у конкурсному відборі за формою згідно з додатком до Положення.

До заявки на участь у конкурсному відборі заявником додаються документи, зазначені у пунктах 8 - 10 розділу ІІ Положення.

Текст Положення розміщено на офіційному сайті Фонду в мережі Інтернет за адресою www.fg.gov.ua/regulatory_activity/acts/.

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі починається з 12 лютого 2015 року і триває 10 календарних днів.

Адреса, за якою приймаються заявки на проведення конкурсного відбору: 01032, м. Київ, бульвар Шевченка, 33-Б (тел. 38 044 333-35-68).