АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ЧЕРГОВІ ДВА ПУЛИ КРЕДИТІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ФГВФО ВИСТАВИВ НА ПРОДАЖ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Аукціон з продажу 16-го пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків, відбудеться 05 жовтня, а з продажу 17-го пулу - 08  жовтня у системі ProZorro.Продажі. Стартова ціна 16-го пулу 965 млн грн, 17-го - 830 млн грн відповідно. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулів, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

До складу 16-го пулу увійшли права вимоги за 7 кредитами, що перебувають на балансі АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Середня прострочка – 3 роки.  Загальна заборгованість за договорами 16-го пулу склала 4 909 млн грн. По 3 кредитам тривають судові провадження.

До складу 17-го пулу увійшли права вимоги за 13 кредитами, що перебувають на балансі банку АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Середня прострочка – 4 роки. Заборгованість за договорами 4 348 млн грн.  Судове провадження триває щодо 6 кредитів. 100% -  забезпечені кредити.

У заставі банків – майнові права, фінансова порука, нерухомість, цінні папери. Зокрема, єдиний майновий комплекс та пансіонат в Херсонській обл., приміщення в Полтавській обл.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж здебільшого по 10 разів.

Короткі презентації пулів (тізери) – за посиланнями – 16 пул, 17 пул.

Детальніша інформація про лоти із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням – 16 пул, 17 пул.

Умови участі в аукціоні тут – 16 пул17 пул.

Як відомо, на початку липня Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес.

Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня.