АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

За серпень сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала 445,2 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Протягом серпня на рахунки банків, що ліквідуються, надійшло 445,2 млн грн. Із них 272,5 млн грн отримано від продажу активів банків, що ліквідуються, 163,1 млн грн – від погашення кредитів позичальниками. Ще 8,9 млн грн отримано у якості орендної плати та 0,7 млн грн – від погашення цінних паперів.

У розрізі банків статистика надходжень від продажу активів виглядає так: найбільша сума 54,6 млн грн – на рахунку ПАТ «КБ «НАДРА»; до АТ «ДЕЛЬТА БАНК» надійшло 42,6 млн грн; до ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» – 26,5 млн грн.  

Що стосується надходжень від погашення кредитів, то найбільша сума – 63,0 млн грн – на рахунку ПАТ «БАНК «ЮНІСОН»; до АТ «ДЕЛЬТА БАНК» надійшло 21,0 млн грн; до ПАТ «КБ «НАДРА» – 16,8 млн грн.  

За підсумками перших восьми місяців цього року загальна сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала 6 735,0 млн грн: 5 138,6 млн грн отримано від продажу активів; 1 066,8 млн грн – від погашення кредитів; 457,0 млн грн – від погашення цінних паперів; 72,7 млн грн – від оренди.

Нагадаємо, дані про надходження, у тому числі у розрізі неплатоспроможних банків, щомісяця публікуються на Офіційному сайті Фонду у розділі Інформація щодо неплатоспроможних банків за посиланням.