Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

За серпень сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала 445,2 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Протягом серпня на рахунки банків, що ліквідуються, надійшло 445,2 млн грн. Із них 272,5 млн грн отримано від продажу активів банків, що ліквідуються, 163,1 млн грн – від погашення кредитів позичальниками. Ще 8,9 млн грн отримано у якості орендної плати та 0,7 млн грн – від погашення цінних паперів.

У розрізі банків статистика надходжень від продажу активів виглядає так: найбільша сума 54,6 млн грн – на рахунку ПАТ «КБ «НАДРА»; до АТ «ДЕЛЬТА БАНК» надійшло 42,6 млн грн; до ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» – 26,5 млн грн.  

Що стосується надходжень від погашення кредитів, то найбільша сума – 63,0 млн грн – на рахунку ПАТ «БАНК «ЮНІСОН»; до АТ «ДЕЛЬТА БАНК» надійшло 21,0 млн грн; до ПАТ «КБ «НАДРА» – 16,8 млн грн.  

За підсумками перших восьми місяців цього року загальна сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала 6 735,0 млн грн: 5 138,6 млн грн отримано від продажу активів; 1 066,8 млн грн – від погашення кредитів; 457,0 млн грн – від погашення цінних паперів; 72,7 млн грн – від оренди.

Нагадаємо, дані про надходження, у тому числі у розрізі неплатоспроможних банків, щомісяця публікуються на Офіційному сайті Фонду у розділі Інформація щодо неплатоспроможних банків за посиланням.