АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ЧЕРГОВІ ДВА ПУЛИ КРЕДИТІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ФГВФО ВИСТАВИВ НА ПРОДАЖ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Аукціон з продажу 24-го пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків, відбудеться 19 жовтня, а з продажу 25-го пулу - 22 жовтня у системі ProZorro.Продажі. Стартова ціна 24-го пулу 203 млн грн, 25-го – 912 млн грн відповідно. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулів, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

До складу 24-го пулу увійшли права вимоги за 109 кредитами, що перебувають на балансі 8 банків: АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ», АТ «ІМЕКСБАНК», ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ», ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ БАНК «КОНТРАКТ», АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» та АТ «ДЕЛЬТА БАНК».

Середня прострочка – 7 років. Загальна заборгованість за договорами склала 1 019 млн грн. По 89 кредитам тривають судові провадження. 44 кредити – на опрацюванні Державної виконавчої служби.

До складу 25-го пулу увійшли права вимоги за 109 кредитами, що перебувають на балансі 16 банків: АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ», ПАТ «БГ БАНК», ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК», ПАТ «БАНК КАМБІО», ПАТ БАНК «КОНТРАКТ», ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК», ПАТ «СТАРОКИЇВСЬКИЙ БАНК», ПАТ БАНК «ТРАСТ», ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», ПАТ «УПБ», ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК», АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Середня прострочка – 5 років. Заборгованість за договорами - 4 560 млн грн. Судове провадження триває по 37 кредитах і ще 29 передані в роботу Державної виконавчої служби.

У заставі банків – майнові права, нерухомість, товари в обороті, обладнання, транспортні засоби. Зокрема, група об`єктів нерухомості в Чернігівській обл., 25 земельних ділянок в Київській обл., виробнича нерухомість кораблебудівного заводу в м. Херсон.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж від 1 до 17 разів.

Короткі презентації пулів (тізери) – за посиланнями – 24 пул, 25 пул.

Детальніша інформація про лоти із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням – 24 пул, 25 пул.

Умови участі в аукціоні тут – 24 пул25 пул.

Як відомо, на початку липня Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес.

Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня.