АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ФГВФО ВИСТАВЛЯЄ НА ПРОДАЖ ЧЕРГОВІ ПУЛИ КРЕДИТІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

ПРЕС-РЕЛІЗ

У системі ProZorro.Продажі, аукціони з продажу 26-го та 27-го пулів активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків, відбудуться 23 та 24 жовтня відповідно. Стартова ціна 26-го пулу – 482 млн грн, а 27-го – 210 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулів, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

До складу 26-го пулу увійшли права вимоги за 13 кредитами, що перебувають на балансі АТ «ДЕЛЬТА БАНК». Середня прострочка – 4 роки. Загальна заборгованість за договорами склала 2222 млн грн. По 12 кредитам тривають судові провадження. 8 кредитів на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стосовно 27-го пулу, то до нього увійшли права вимоги за 83 кредитами, що перебувають на балансі 4 банків: ПАТ «ДІАМАНТБАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ «ВІЙЕБІ БАНК» та ПАТ «ВБР». Середня прострочка – 6 років. Загальна заборгованість за договорами склала 939 млн грн. По 82 кредитам тривають судові провадження. 45 кредитів на опрацюванні Державної виконавчої служби.

У заставі вищезгаданих банків знаходяться майнові права, фінансова порука, нерухомість, обладнання, транспорт. Зокрема, готельний комплекс в Херсонській області, будівля молочного заводу в Одеській області, земельна ділянка в Київській області, незавершене будівництво санаторного комплексу в Закарпатській області, будівлі складу в м. Дніпро.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж від  1 до 18 разів.

Короткі презентації пулів (тізери) – за посиланнями - 26 пул, 27 пул.

Детальніша інформація про лоти із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – 26 пул, 27 пул.

Умови участі в аукціоні тут – 26 пул27 пул.

Як відомо, на початку липня Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес.

Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня.