АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

НА ПОЧАТКУ ЛИСТОПАДА ПРОЙДУТЬ АУКЦІОНИ З ПРОДАЖУ ЧЕРГОВИХ ПУЛІВ КРЕДИТІВ ЮРОСІБ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Упродовж тижня – з 5 до 9 листопада – у системі ProZorro.Продажі, відбудуться аукціони з продажу чергових п’яти пулів (№32-36) активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулів, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

До складу 32-го пулу увійшли права вимоги за 13 кредитами, що перебувають на балансі 4 банків: ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», ПАТ «ДІАМАНТБАНК», ПАТ «КБ «НАДРА», ТА ПАТ «БГ БАНК».

Середня прострочка – 3 роки. Загальна заборгованість за договорами склала 1075 млн грн. за 5 кредитами тривають судові провадження. Ще два кредити перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 212 млн грн.

У забезпечення за кредитами, зокрема передано комплекси будівель у Харківській області та цілісний майновий комплекс на Київщині.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 7 листопада.

До складу 33-го пулу увійшли права вимоги за 10 кредитами, що перебувають на балансі ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК».

Середня прострочка – 4 роки. Заборгованість за договорами - 1264 млн грн.  Судове провадження триває по 4 кредитам і ще 2 передані в роботу Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 244 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 5 листопада.

До складу 34-го пулу увійшли права вимоги за 11 кредитами, що перебувають на балансі АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» ТА ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК».

Середня прострочка – 5 років. Заборгованість за договорами - 2094 млн грн. Судове провадження триває по 7 кредитам і ще 2 передані в роботу Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 404 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 6 листопада

До складу 35-го пулу увійшли права вимоги за 210 кредитами, що перебувають на балансі 8 банків: ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», АТ «КБ "ЕКСПОБАНК», АТ «ЄВРОГАЗБАНК», АТ «ЗЛАТОБАНК», ПАТ «БАНК КАМБІО», ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» та АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Середня прострочка –7 років. Заборгованість за договорами - 1115 млн грн. Судове провадження триває по 176 кредитам і ще 43 кредити передані в роботу Державної виконавчої служби.

У забезпечення за кредитами передано приміщення в м.Дніпро та нежитлові офісні будівлі у Миколаївській області.

Стартова ціна пулу – 222 млн грн.

Коротка презентація (тізер) -  за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 8 листопада

 До складу 36-го пулу увійшли права вимоги за 71 кредитом, що перебувають на балансі 8 банків: ПАТ «ЛЕГБАНК», ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», АТ «КБ «ЕКСПОБАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ «ВБР», ПАТ «БГ БАНК», ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК», ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК».

Середня прострочка – 5 років. Заборгованість за договорами - 1060 млн грн. Судове провадження триває по 53 кредитам і ще 19 кредитів передані в роботу Державної виконавчої служби.

У забезпечення за кредитами передана група об’єктів нерухомості в Рівненській області, земельна ділянка в Київській області. 

Стартова ціна пулу – 219 млн грн.

Коротка презентація (тізер) -  за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 9 листопада.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж від 1 до 27 разів.

Детальніша інформація про лоти із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням – 32 пул, 33 пул, 34 пул, 35 пул, 36 пул. Умови участі в аукціоні тут – 32 пул33 пул, 34 пул, 35 пул, 36 пул.

Як відомо, на початку липня Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес. Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня.