АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Аукціон з продажу першого пулу заставних активів НБУ відбудеться вже у другій декаді жовтня

ПРЕС-РЕЛІЗ

У рамках спільного «пілотного проекту» щодо реалізації пулів заставних активів Національного банку та  Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на продаж буде виставлено два лоти активів неплатоспроможних банків номінальною вартістю майже 11,5 млрд грн. Торги відбудуться за «голландською моделлю» з залученням міжнародних радників. Аукціон з продажу першого пулу заплановано на 16 жовтня 2018 року. До нього увійшли активи, що обліковуються на балансі АТ «ЄВРОГАЗБАНК», ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК», АТ «Дельта Банк». Балансова вартість лоту складає 5,9 млрд грн. Стартова ціна лоту складає – 1,17 млрд грн.

До реалізації даного пулу залучена ТОВ «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (дочірня компанія FFN). Пул з  35 кредитів, який пропонуватиметься через FFN, складається з комерційних кредитів, за якими не виконуються кредитні зобов’язання. Кредити з цього пакету забезпечені різними видами застави в різних секторах економіки, включаючи великий діючий роздрібний продуктовий бізнес, завод з виробництва устаткування, компанію з переробки сільгосппродукції, різні комерційні об'єкти нерухомості, землю та інші активи.

Більш детальна інформація про перший лот доступна на Інформаційному порталі Фонду. Деталі щодо умов ознайомлення із активами та участі в аукціоні, як англійською так і українською мовами, можна знайти на сайті компанії FFN, за посиланням.

Як відомо, до складу двох пулів увійшли активи, що перебувають у заставі НБУ за виданими кредитами рефінансування. Сформовано лоти із тих же прав вимог, що виставлялися на продаж першого разу, за винятком вже проданих активів, та активів ПАТ «Банк «Київська Русь», умови продажу яких не погоджено НБУ. Як і минулого разу, за рішенням НБУ, до продажу активів будуть залучені міжнародні консультанти, що є світовими лідерами з реалізації проблемних активів – ТОВ «Дебтекс Україна» (дочірня компанія DebtX) та ТОВ «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (дочірня компанія FFN).