АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

У ДРУГІЙ ДЕКАДІ ЛИСТОПАДА ПРОЙДЕ 4 АУКЦІОНИ З ПРОДАЖУ ЧЕРГОВИХ ПУЛІВ КРЕДИТІВ ЮРОСІБ

ПРЕС-РЕЛІЗ

У системі ProZorro.Продажі у другій декаді листопада відбудуться аукціони з продажу чергових чотирьох пулів (№41-44) активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулів, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

До складу 41-го пулу увійшли права вимоги за 216 кредитами, що перебувають на балансі 8 банків: ПУАТ «ФІДОБАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ», ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ», ПАТ «АКТАБАНК».

Середня прострочка – 6 років. Загальна заборгованість за договорами склала 2 626 млн грн, за 118 кредитами тривають судові провадження. Ще 38 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 518 млн грн.

У забезпечення за кредитами, зокрема передана  комерційна нерухомість в Дніпропетровській та Одеській областях, а також земельні ділянки в Київській області.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 16 листопада.

До складу 42-го пулу увійшли права вимоги за 98 кредитами, що перебувають на балансі 12 банків: ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ «ПРОФІН БАНК», ПАТ «ВБР», ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», АТ «ЗЛАТОБАНК», ПАТ «КБ «НАДРА», АБ «ПОРТО-ФРАНКО», ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК».

Середня прострочка – 6 років. Заборгованість за договорами - 1254 млн грн.  Судове провадження триває по 74 кредитам і ще 25 передані в роботу Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 239 млн грн.

У забезпеченні за кредитами перебувають виробничі та невиробничі приміщення в Одеській області, нежитлові приміщення в м. Харків, тощо.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 19 листопада.

До складу 43-го пулу увійшли права вимоги за 61 кредитом, що перебувають на балансі 11 банків: АТ «КБ «ЕКСПОБАНК», ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ», АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», ПАТ «БАНК КАМБІО», АТ «ІМЕКСБАНК», ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ», ПАТ «АКТАБАНК», ПАТ «КБ «НАДРА» , ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК».

Середня прострочка – 7 років. Заборгованість за договорами - 1156 млн грн. Судове провадження триває по 99 кредитам і ще 28 кредитів передані в роботу Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 226 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 20 листопада

До складу 44-го пулу увійшли права вимоги за 20 кредитами, що перебувають на балансі 4 банків: АТ «Дельта Банк», ПАТ «ДІАМАНТБАНК», ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «БГ БАНК».

Середня прострочка – 4 роки. Заборгованість за договорами – 1040 млн грн. Судове провадження триває по 17 кредитам і ще 6 кредитів передані в роботу Державної виконавчої служби.

У забезпечення за кредитами передано комплекс будівель в Харківській області, майновий комплекс в Київській області, виробничі будівлі в Одеській області, тощо.

Стартова ціна пулу – 203 млн грн.

Коротка презентація (тізер) -  за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 28 листопада

 Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж від 1 до 32 разів.

Детальніша інформація про лоти із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням – 41 пул, 42 пул, 43 пул, 44 пул. Умови участі в аукціоні тут – 41 пул42 пул, 43 пул, 44 пул.

Як відомо, на початку липня Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес. Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня.