АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

45 ПУЛ КРЕДИТІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 грудня у системі ProZorro. Продажі відбудеться аукціон з продажу 45-го  пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків. F161GL35801. Стартова ціна – 202 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

До складу пулу увійшли: зокрема, права вимоги за 131 кредитом та 1 об`єкт нерухомості, що перебувають на балансі 13 банків (АБ «ПОРТО -ФРАНКО», АТ «Дельта Банк», АТ «Банк «Фінанси та Кредит», ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ», ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «Інтеграл-банк», ПАТ «КБ «Інвестбанк», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК», АТ «РОДОВІД БАНК», ПАТ «АКТАБАНК», ПАТ «Банк Камбіо», АТ«ІМЕКСБАНК»).

Балансова вартість об`єктів нерухомості – 19 млн грн.  Загальна заборгованість за договорами склала – 1 005 млн грн. Середній термін прострочки виконання зобов’язань за кредитами – 6 років.  121 кредит у стані судового провадження.

У заставі – товари в обороті, нерухомість, фінансова порука, транспорт, устаткування.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулу, до цього виставлялися на індивідуальний продаж – від 1 до  27 разів.

Коротка презентація пулу (тізер) – за посиланням.

Детальніша інформація про лот із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням.

Умови участі в аукціоні – тут.

Як відомо, на початку липня 2018 року Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес. Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня.