АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Безвідповідальні заяви ЗМІ щодо неплатоспроможності окремих банків дестабілізують ситуацію і підривають довіру громадян до банківської системи

ПРЕС-РЕЛІЗ

Останніми тижнями на деяких інформаційних веб-сайтах з’явилися публікації про погіршення фінансового стану та настання неплатоспроможності окремих банків з посиланням на дані, отримані нібито від представників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. При цьому, жодних звернень від цих Інтернет-ресурсів до Фонду не надходило, жодних коментарів представники Фонду з цього приводу не надавали.

Результатом подібних безвідповідальних інформаційних повідомлень є дестабілізація ситуації в банках, підрив довіри до банківської системи загалом та поширення панічних настроїв серед населення, що є неприйнятним.

Фонд гарантування закликає громадян брати до уваги тільки достовірну інформацію щодо стану справ у банках, а представників ЗМІ – використовувати у своїй роботі тільки перевірені дані, отримані з офіційних джерел інформації – офіційних Інтернет-сайтів Фонду та Національного банку України.

У той же час заявляємо, що, ставлячи собі за мету забезпечення стабільності банківської системи, представники Фонду не поширювали і не поширюватимуть інформацію про «ймовірне настання неплатоспроможності» тієї чи іншої фінустанови. Понад те, нагадуємо, що прийняття рішення про визнання банку неплатоспроможним, відповідно до норм чинного законодавства України, є повноваженнями Національного банку України.