АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

На наступному тижні відбудеться продаж пулу, до передпродажної підготовки якого долучився міжнародний радник ТОВ «КПМГ-Україна»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Уже 28 листопада у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу 44-го пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків. При тому, що сформовано лот було за загальноприйнятими у Фонді гарантування підходами та процедурами, його особливість полягає в тому, що до передпродажної підготовки лоту у рамках консультування з операційної діяльності Фонду гарантування долучилось ТОВ «КПМГ-Україна», міжнародний радник з продажу активів. У Фонді гарантування очікують, що це дозволить максимально розширити коло потенційних покупців, у тому числі і серед іноземних інвесторів.

До складу лоту увійшли права вимоги за 20 кредитами, що перебувають на балансі чотирьох банків – ПАТ «БГ банк», ПАТ «Діамантбанк», ПАТ «Укрбізнесбанк» та АТ «Дельта банк». Загальна заборгованість за договорами становить 1 040 млн грн. У заставі банків переважно – фінансові активи та нерухоме майно, зокрема приміщення комплексу з центром побутових послуг, комплекс будівель очисних споруд та інші нежитлові будівлі.      

Задля максимального розширення аудиторії потенційних покупців компанією-радником у рамках передпродажної підготовки було розроблено детальні презентаційні матеріали пулу не тільки українською, а й англійською мовами. Матеріали розміщені на сайті ProZorro.Продажі і на Інформаційному порталі Фонду.    

Стартова ціна пулу – 203 млн грн.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 28 листопада. До 27 листопада, підписавши договір про нерозголошення конференційної інформації, потенційні інвестори мають можливість ознайомитися із кредитною документацією у віртуальній кімнаті даних.