АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ПУЛ НА ПОНАД 6,5 МЛРД ГРН З ЗАСТАВНИХ АКТИВІВ НБУ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ТОВ «ДЕБТЕКС УКРАЇНА»

ПРЕС-РЕЛІЗ

На продаж виставлено лот активів, що обліковуються на балансі АТ «ЄВРОГАЗБАНК», ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» та АТ «ЗЛАТОБАНК» номінальною вартістю майже 6,5 млрд грн. 

До складу пулу ввійшли, зокрема, активи з агросектору, земля, готель зі СПА комплексом в Трускавці.

Усі активи, що потрапляють до складу пулу були неодноразово виставлені на індивідуальні торги у системі ProZorro.Продажі. І навіть після пониження ціни до 20% від номіналу не були продані.

У даному випадку торги будуть відбуватись вперше з пониженням ціни від 20% до 4% від номіналу.

Електронний аукціон розпочинається 19 грудня з 9-30 год. до 10-00 год.

Автоматичне покрокове зниження ціни лоту – розпочинається в проміжок часу з 9-30 год. до 10-00 год. та завершується в проміжок часу з 16-15 год. до 16-45 год. Більш докладну інформацію дивіться в паспорті відкритих торгів.

Ознайомитись з активом можна через веб-сторінку www.debtx.com (доступно для зареєстрованих учасників торгів) та в кімнатах банків, які входять до складу пулу. Також можна скористатись доступом до віртуальної кімнати даних. Порядок отримання доступу – за посиланням.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб цим пулом починає другий етап продажу заставних активів НБУ із залученням міжнародних радників у межах спільного «пілотного проекту» з НБУ, який розпочався ще минулого року. До реалізації  залучена  компанія ТОВ «Дебтекс Україна» (дочірня компанія DebtX). В її функції входить вибір найкращої стратегії продажу і організація торгів.