АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ЗА ОДИНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ НАДХОДЖЕННЯ ДО БАНКІВ, ЩО ЛІКВІДУЮТЬСЯ, ПЕРЕВИЩИЛИ 8 МЛРД ГРН

ПРЕС-РЕЛІЗ

Упродовж листопада на рахунки банків, що ліквідуються, надійшло 506,6 млн грн. Із них 399,8 млн грн - від продажу їхніх активів.

За обсягами надходжень від реалізації активів у листопаді лідирували, зокрема: АТ «ДЕЛЬТА БАНК», до якого надійшло 111,8 млн грн, ПАТ «БАНК ФОРУМ» - 72,7 млн грн, ПАТ «КБ «НАДРА» - 67,1 млн грн, АТ «АРТЕМ-БАНК» - 38,2 млн грн, АТ «РОДОВІД БАНК» - 34,7 млн грн, ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - 27,6 млн грн.

Найбільші обсяги надходжень від погашення кредитів у листопаді отримали: АТ «ДЕЛЬТА БАНК» - 18,1 млн грн, ПАТ «КБ «НАДРА» - 11,7 млн грн, ПАТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» – 10,2 млн грн, ПАТ «ПтБ» - 10,1 млн грн.

Загалом, за підсумками перших одинадцяти місяців цього року надходження до банків, що ліквідуються, склали 8 058,1 млн грн: 6 153,2 млн грн отримано від продажу активів; 1 345,3 млн грн – від погашення кредитів; 464,5 млн грн – від погашення цінних паперів; 95,1 млн грн – від оренди.

Кошти, отримані від управління та продажу активів неплатоспроможних банків, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів цих банків.

Нагадаємо, деталізовані щомісячні дані про надходження до неплатоспроможних банків публікуються на Офіційному сайті Фонду у розділі Інформація щодо неплатоспроможних банків.