АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ЧЕРГОВІ ПУЛИ КРЕДИТІВ ЮРОСІБ ВИСТАВЛЕНО НА АУКЦІОН У ЛЮТОМУ

ПРЕС-РЕЛІЗ

20, 21 лютого – у системі ProZorro.Продажі, відбудуться аукціони з продажу двох чергових пулів (№48, №49) активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулів, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

До складу 48-го пулу увійшли права вимоги за 65 кредитами, та 9 000 позицій дебіторської заборгованості, що перебувають на балансі 9 банків: АТ «НК БАНК», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ «Інтеграл-банк», ПАТ «АКТАБАНК», ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ», ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «ВіЕйБі Банк», АТ «Банк «Фінанси та Кредит».

Середня прострочена заборгованість за кредитами – 8 років. Загальна заборгованість за договорами склала 1 533 млн грн. За 63 кредитами тривають судові провадження. Ще 17 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 293 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 20 лютого.

У забезпеченні за кредитами, зокрема, житлові будинки в м. Хмельницький; земельна ділянка в Закарпатській області; квартира в Житомирській області.

До складу 49-го пулу увійшли права вимоги за 57 кредитами, що перебувають на балансі 9 банків: ПАТ «АКТАБАНК», ПАТ «ВіЕйБі Банк», ПАТ «ДІАМАНТБАНК», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ «ЗЛАТОБАНК», ПАТ «Інтеграл-банк», ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК».

Середня прострочена заборгованість за кредитами – 6 років. Заборгованість за договорами - 1 050 млн грн.  Судове провадження триває по 26 кредитам і ще 4 передані в роботу Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 202 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 21 лютого.

У забезпеченні за кредитами, що входять до цього пулу, кафе та функціональні приміщення в Київській обл.; земельні ділянки в Запорізькій області; будівлі в Київській обл.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж до 20 разів.

Детальніша інформація про лоти із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням – 48, 49 пул. Умови участі в аукціоні тут – 48 пул, 49 пул.

Як відомо, на початку липня Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес. Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня 2018 року.