АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДАЄ ПУЛ ПРАЦЮЮЧИХ ІПОТЕЧНИХ КРЕДИТІВ ТРЬОХ БАНКІВ

ПРЕС-РЕЛІЗ

12 лютого у системі ProZorro.Продажі відбудуться торги з реалізації  кредитного портфелю, до якого входять права вимоги за 75 кредитними договорами ПАТ «БАНК ФОРУМ», 2 кредитними договорами Банк «Демарк» і 1 кредитним договором  АКБ «НОВИЙ».

Стартова ціна 20,185 млн грн.

Усі кредити зібрані в цьому пулі забезпечені іпотекою і раніше виставлялися на індивідуальні торги у системі ProZorro.Продажі, але не були викуплені.

Особливість цього портфелю у тому, що всі кредити обслуговуються і мають ліквідну заставу. У складі пулу їх можна викупити з максимальною  знижкою 10%.

Торги лоту F191GL40256 пройдуть за голландською моделлю аукціону з поетапним зниженням ціни. Це дасть змогу покупцям самостійно встановити ринкову вартість активу. За правилами голландського аукціону  на ProZorro.Продажі після зупинки одним з учасників автоматичного зниження ціни, починається етап подачі закритих цінових пропозицій, коли інші учасники мають змогу запропонувати більшу ціну, ніж зафіксована.

Таким чином – це створює здорову конкуренцію за лот і найбільш точно визначає ринкову вартість активу.  Нагадаємо, той хто зупинив зростання ціни, тобто зробив першу ставку, має право останньої закритої цінової пропозиції.

Ознайомитися з пулом, зокрема, матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у кімнаті даних.

Докладнішу інформацію про лот із описом кредитних угод та переданого забезпечення можна подивитися у публічному паспорті активу – за посиланням. Умови участі в аукціоні на сайті ProZorro.Продажі.