АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ПУЛ НА ПОНАД 4,8 МЛРД ГРН З ЗАСТАВНИХ АКТИВІВ НБУ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ТОВ «ДЕБТЕКС УКРАЇНА»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фондом гарантування виставлено на продаж пул активів балансовою вартістю 4 876 171,93 тис грн, що складається з прав вимоги та інших майнових прав за кредитними договорами, що укладені з юридичними особами, частина з яких знаходиться в заставі Національного банку України та АТ «УКРЕКСІМБАНК», а також дебіторської заборгованості.

У забезпеченні досить привабливі об’єкти з переробки сільськогосподарської продукції розташовані в Одеській області. По суті це працюючий бізнес.

Зокрема 39 тис. м² промислової нерухомості. Повністю діючий масложировий виробничий комплекс з обладнанням. Доступ до під'їзної залізничної колії та морського транспортного порту. Спорудження 2007 року.

5,43 га земель з цільовим призначенням для розміщення олійножиркомбінату. Передбачалось будівництво морського зерноперевантажувального комплексу та двостороннього пірсу.  Поруч з першим об'єктом.

А також діючий олійножиркомбінат з виробництва маргарину, кулінарних та кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу. Розташований поруч із залізничними коліями на 5,34 га промислових земель. 

Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону. З поетапним зниженням ціни протягом дня, що дозволяє максимально точно до ринкової встановити ціну продажу і створює конкуренцію серед покупців.

Стартова ціна лоту(# debtX_8829) – 897 231,99 тис грн. Що становить 20% від балансової вартості. Адже ці активи Фонд гарантування вже виставляв на торги через сситему ProZorro.Продажі за балансовою вартістю. Але тоді покупці не проявили достатнього інтересу і не придбали дані активи.

Цього разу активи готує до продажу один з міжнародних радників Фонду гарантування - ТОВ «Дебтекс Україна». І аукціон буде проведений на їхньому майданчику. Отже доступ до торгів можна отримати на сайті www.debtx.com

Електронний аукціон розпочинається 06 березня 2019 року в проміжок часу з 9-30 год. до 10-00 год.

Кінцевий термін прийняття заяв: 06.03.2019 до 16:00.

Усі зацікавлені сторони повинні подати свою реєстраційну інформацію відповідно до наданих вимог через веб-сторінку www.debtx.com завчасно з метою належного опрацювання такої інформації та її підтвердження.

Ознайомлення з активом відбувається шляхом надання доступу до інформації про актив через веб-сторінку www.debtx.com для зареєстрованих учасників торгів (аукціону) та кімнатах банків, які входять до складу пулу.

Також ознайомитися з активами, що входять до складу пулу можна у кімнаті даних, доступ до якої надає Фонд гарантування. Для цього необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda). Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді. Для ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних Фонду гарантування, необхідно діяти згідно з інструкцією. Посилання на договір конфіденційності http://torgi.fg.gov.ua/nda2.

Більш докладна інформація про лот доступна на Інформаційному порталі Фонду. Зокрема про умови торгів можна дізнатися за посиланням.  Фото та презентацію можна переглянути у публічному паспорті активу за посиланням.

Фонд гарантування для того аби забезпечити продаж активів за найвищою вартістю у найкоротший термін залучає міжнародних радників. Які беруть на себе розробку презентації розповсюдження інформації про лот не лише серед українських, але й серед зарубіжних потенційних покупців.

А отже відповідний актив може бути викуплений у тому числі зарубіжним інвестором, що збільшує шанси на його реалізацію за конкурентною ціною.