Бета версія нового сайту АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Бета версія
нового сайту Фонду

ГАРАНТУВАННЯ


Детальніше

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ЧЕРГОВІ ТРИ ПУЛИ КРЕДИТІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ЗАСТАВІ НБУ, ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ

ПРЕС-РЕЛІЗ

З 26 лютого до 18 березня – у системі ProZorro.Продажі відбудуться аукціони з реалізації трьох пулів, що складаються з прав вимоги за кредитами юридичних осіб. До складу цих пулів входять договори, які перебувають у заставі Національного банку України. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулів, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

До складу 1-го пулу (лот F11GL38693) увійшли права вимоги за 14 кредитами юридичних осіб та 3 позиції дебіторської заборгованості, що перебувають на балансі АТ «Дельта Банк». Середня прострочена заборгованість за кредитами – 6 років. Загальна заборгованість за договорами склала  1 459 млн грн. За 14 кредитами тривають судові провадження. Ще 3 кредити перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 284 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 26 лютого 2019 р.

У забезпеченні за кредитами, зокрема: житловий будинок та земельна ділянка в Київській обл., промислове виробництво.

До складу 2-го пулу (лот F29GL38771) увійшли права вимоги та інші майнові права за 15 кредитами,  що перебувають на балансі  ПАТ «Банк «Київська Русь».

Середня прострочена заборгованість за кредитами – 4 роки. Заборгованість за договорами - 1 529 млн грн.  Судове провадження триває щодо 4 кредитів і ще 4 передані в роботу Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 293 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 12 березня 2019 р.

У забезпеченні за кредитами, що входять до цього пулу: виробничі та адміністративні приміщення молокозаводу (цехи), очисні споруди, котельня, а також земельна ділянка та будинок.

До складу 3-го пулу (лот F174GL38692) увійшли права вимоги за 46 кредитами та 94 угоди врахування векселів, що перебувають на балансі двох банків: АТ «Дельта Банк» та  ПАТ «КБ «НАДРА». Більша частина активів перебуває в заставі НБУ.

Середня прострочена заборгованість за кредитами – 4 роки. Заборгованість за договорами - 2 928 млн грн.  Судове провадження триває по 87 кредитам і ще 37 передані в роботу Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 557 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 18 березня 2019 р.

У забезпеченні за кредитами, що входять до цього пулу: виробничий комплекс в м. Херсон, земельна ділянка  та промислова нерухомість в Київській обл.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж.

Детальніша інформація про лоти із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням – 1 пул, 2 пул, 3 пул. Умови участі в аукціоні тут  - 1 пул, 2 пул, 3 пул.

Довідка. Як відомо, на початку липня минулого року Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес. Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня 2018 року.