АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ЧЕРГОВИЙ ПУЛ КРЕДИТІВ ЮРОСІБ ВИСТАВЛЕНО НА АУКЦІОН У КВІТНІ

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 квітня – у системі ProZorro.Продажі, відбудеться аукціон з продажу пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі 8 неплатоспроможних банків: АТ «ІМЕКСБАНК», ПАТ «ВіЕйБі Банк», ПАТ «Банк «Київська Русь», ПАТ «КБ «НАДРА», ПАТ «Інтеграл-банк», ПАТ «ДІАМАНТБАНК», АТ «Дельта Банк», АТ «Банк «Фінанси та Кредит».

До складу пулу увійшли права вимоги за 71 кредитом юридичних осіб, 2 кредити фізичних осіб та 8 позицій дебіторської заборгованості.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

Середня прострочена заборгованість за кредитами – 8  років. Загальна заборгованість за договорами склала 3 681 млн грн. За 66 кредитами тривають судові провадження. Ще 5 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 746 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

У забезпеченні за кредитами, зокрема: будівлі та споруди колгоспного ринку на 300 торгових місць в м. Кременчук Полтавської обл., земельні ділянки в Херсонській обл.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулу, до цього виставлялися на індивідуальний продаж до 17 разів.

Детальніша інформація про лот (F206GL42052) із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням. Умови участі в аукціоні на сайті ProZorro.Продажі.

Як відомо, на початку липня 2018 року Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес. Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня 2018 року.