АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИНИХ ОСІБ ГОТУЄ ДО ПРОДАЖУ ПУЛИ ІПОТЕЧНИХ КРЕДИТІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ АТ «ДЕЛЬТА БАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування продовжує виставляти на продаж пули іпотечних кредитів неплатоспроможних банків. В рамках затвердженої стратегії такі пули формуються за регіональним принципом.

Для зручності потенційних покупців пропонується орієнтовний перелік тих пулів, які перебувають на стадії підготовки до продажу.

Звертаємо увагу, що умови продажу та початкова ціна можуть бути скореговані після прийняття по них рішення виконавчою дирекцією Фонду гарантування.

Актуальну інформацію щодо переліку пулів активів (майна) банків, що ліквідуються, за якими виконавча дирекція Фонду гарантування вже прийняла рішення і призначила стартову ціну, умови реалізації та дату торгів, можна побачити на офіційному порталі Фонду гарантування за посиланням: http://torgi.fg.gov.ua/catalog/puli.php Також усі лоти можна відстежувати на сторінці ProZorro.Продажі: https://prozorro.sale/

Довідка. Протягом 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж 370 пулів іпотечних кредитів банків, що ліквідуються. Всього це – 6 769 кредитів на суму 19,0 млрд. грн.

Протягом І кварталу 2019 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж 55 пулів іпотечних кредитів банків, що ліквідуються. Всього це – 1 927 іпотечних кредитів на суму 4,5 млрд. грн.

Цього року вже відбулося 13 успішних аукціонів з продажу пулів іпотечних кредитів, що складаються з 286 кредитів на загальну суму 1,1 млрд. грн.

Перед цим кожен з кредитів був виставлений на індивідуальні торги за голландською моделлю аукціону в системі ProZorro.Продажі.