АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Ще один мегапул, що складається з активів неплатоспроможних банків, виставлено на торги

ПРЕС-РЕЛІЗ

12 вересня 2019 р. призначені торги чергового мегапулу стартовою ціною 409,80 млн грн, що включає в себе активи, які виставлялися на продаж у складі 1-1,5-мільярдних пулів, та які не були викуплені. Кожен актив був проторгований  від 2 до 23 разів. Прострочка за всіма кредитами в середньому понад 3 роки. У багатьох активів існують проблеми з заставою. Близько 15% кредитів – беззаставні, суттєва решта втратили забезпечення пізніше в процедурі стягнення боргів, контрольованого банкрутства боржників, через схемні операції з цінними паперами, фіктивною заставою або в інший спосіб, чимало активів обтяжені кримінальними провадженнями.

Цей пул було сформовано за календарним підходом. До його складу входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість та нерухомість, зокрема, будівля спортивного клубу, боулінгу з баром та основними засобами у вигляді обладнання, загальною площею 2319,6 кв.м., що знаходиться в місті Кременчук.

Загалом пул складається з активів сімнадцяти неплатоспроможних банків, а саме: АТ «Дельта Банк», АТ «Банк «Фінанси та Кредит», ПАТ «ВБР», ПАТ «Інтеграл-банк», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ «КБ «НАДРА», ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», АТ «ІМЕКСБАНК»,  ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», ПАТ «ДІАМАНТБАНК», ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК», ПАТ «ПРОФІН БАНК», ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «Банк «Київська Русь» та АТ «РОДОВІД БАНК».

Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону. Організатор відкритих торгів ТОВ  «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн».

Детальніша інформація про лот (UKR-2019-04) із описом кредитних угод та переданого забезпечення, умови участі в аукціоні містяться у паспорті відкритих торгів на сайті Фонду  за посиланням, а також на сайті організатора торгів:  www.ffncorp.com.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, можна як через веб-сторінку www.ffncorp.com, для зареєстрованих учасників торгів (аукціону), так і в кімнатах даних банків, які входять до складу пулу.

Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda).

Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних Фонду гарантування – за посиланням.