АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Фонд гарантування вдосконалив умови продажу активів (майна) банків за результатами відкритих торгів (аукціону)

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб інформує, що 04 вересня 2019 року набирали чинності зміни до Положення щодо організації продажу активів (майна) банків, що ліквідуються, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 24.03.2016  № 388, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.04.2016 за № 606/28736 (далі – Положення).

Що змінилося:

  1. Більше не потрібно чекати на підписання протоколу учасниками відкритих торгів (аукціону) та завантаження його банком до електронної торгової системи (далі – ЕТС). Відтепер, протокол, сформований за результатами аукціону центральною базою даних (далі - ЦБД), автоматично буде публікуватися в ЕТС. На вимогу переможця електронного аукціону (або оператора, через електронний майданчик якого переможець брав участь в аукціоні), банк зобов'язаний підписати сформований ЦБД та опублікований в ЕТС протокол електронних торгів, за результатами яких був визначений такий переможець, та передати підписаний протокол відповідному переможцю торгів (або оператору електронного майданчика).
  2. Необхідною умовою підписання договору купівлі-продажу (або продовження терміну на його підписання) є здійснення переможцем відкритих торгів (аукціону) повної оплати коштів за лот та надходження такої повної оплати на рахунок відповідного банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування протоколу електронного аукціону, що на два дні менше ніж раніше.

Відповідні зміни вже внесено до Регламенту роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку, та банків, що ліквідуються (далі - Регламент І) та Регламенту роботи електронної торгової системи для проведення електронного аукціону, який складається з автоматичного покрокового зниження початкової (стартової) ціни лота, етапів подання закритих цінових пропозицій та цінової пропозиції для продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку або ліквідуються (далі - Регламент ІІ). Актуальні редакції Регламенту І та Регламенту ІІ (що набувають чинності з 10.09.2019) розміщено на інформаційному порталі Фонду за посиланням http://torgi.fg.gov.ua/help/poryadok/ та на сайті https://prozorro.sale/.