Бета версія нового сайту АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Бета версія
нового сайту Фонду

ГАРАНТУВАННЯ


Детальніше

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Пул кредитів юросіб АТ «ВТБ БАНК» виставлено на аукціон у лютому

ПРЕС-РЕЛІЗ

На аукціон 05 лютого 2020 року виставлено пул, що складається з активів юридичних осіб, які перебувають на балансі неплатоспроможного АТ «ВТБ БАНК». Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

 

До складу пулу ввійшли права вимоги за 24 кредитами юридичних осіб, дебіторська заборгованість, майнові права. Середня прострочена заборгованість за кредитами – 7 років. Загальна заборгованість за договорами склала 1 017 млн грн. За 18 кредитами тривають судові провадження, 4 кредити перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 224 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Половина кредитів не забезпечені заставою. Серед забезпечення: нежитлові будівлі у Львові, будівля магазину в Миколаєві,  фінансова порука, майнові права, обладнання, товари в обороті.

Пул був сформований за календарним підходом. Тобто до його складу увійшли активи, що попередньо виставлялись на індивідуальні торги, але не були викуплені.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

 

Детальніша інформація про лот (GL41N214980) із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням. Умови участі в аукціоні на сайті ProZorro.Продажі.

Пул кредитів юросіб  АТ «ВТБ БАНК» виставлено на аукціон у лютому