Бета версія нового сайту АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Бета версія
нового сайту Фонду

ГАРАНТУВАННЯ


Детальніше

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

За липень сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала рекордні 1,3 млрд грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

01.08.2017 Nadhodzhennya do bankivПротягом липня на рахунки банків, що ліквідуються, надійшло 1 257,6 млн грн. Із них понад 1 022,8 млн грн отримано від продажу активів банків, що ліквідуються, та 224,4 млн грн – від погашення кредитів позичальниками. Ще 7,9 млн грн отримано у якості орендної плати та 2,5 млн грн – від погашення цінних паперів.   

У розрізі банків статистика надходжень від реалізації активів виглядає так: найбільша сума – 281,2 млн грн – за результатами продажу активів надійшла до ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»; до АТ «ДЕЛЬТА БАНК» – 253,6 млн грн; до ПАТ «КБ «НАДРА» – 222,7 млн грн. 

Що стосується надходжень від погашення кредитів, то найбільша сума – 65,6 млн грн – на рахунку ПАТ «ПтБ»; до АТ «ДЕЛЬТА БАНК» надійшло 42,6 млн грн; до ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» – 27,9 млн грн.   

У той же час, за підсумками перших семи місяців цього року, загальна сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала 4 963 млн грн: 2 456 млн грн отримано від від продажу активів, 2 350,4 млн грн – від погашення кредитів, 64,5 млн грн – від оренди та 92,1 млн грн від погашення цінних паперів.

Нагадаємо, дані про надходження, у тому числі у розрізі неплатоспроможних банків, щомісяця публікуються на Офіційному сайті Фонду у розділі Інформація щодо неплатоспроможних банків за посиланням