Директором департаменту консолідованого продажу та управління активами ФГВФО призначена Юлія Берещенко

Директором департаменту консолідованого продажу та управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб призначена Юлія Берещенко. Вона стала переможцем конкурсу в якому взяли участь 34 претенденти.

Департамент консолідованого продажу та управління активами, який створюється в рамках реформування Фонду гарантування, буде супроводжувати управління активами та їх продаж у всіх неплатоспроможних банках. На сьогодні більшість цих функції знаходяться у сфері відповідальності уповноважених осіб Фонду гарантування. Нова система дозволить ввести уніфіковані стандарти, підвищити прозорість і скоротити витрати на управління активами неплатоспроможних банків.

Юлія Берещенко має більш, ніж 15-річний досвід роботи в міжнародних банківських групах UnicreditBank та INGBank у Лондоні. Будучи фахівцем корпоративного фінансування широкого профілю, вона брала участь у реалізації численних інвестиційних проектів у Центральній та Східній Європі.

Коментуючи своє призначення, Юлія Берещенко зазначила, що налаштована на конструктивну роботу заради досягнення максимально ефективного результату в сфері управління та реалізації активів неплатоспроможних банків. «Команда Фонду гарантування вкладів зіткнулась з викликами, які виникли в результаті очищення банківської системи України. Під його управління перейшов значний обсяг активів, які потрібно буде реалізовувати за найвищою ціною в кризових умовах. Я готова долучитися до цього процесу з метою запровадження міжнародних практик та мінімізації наслідків виведення з ринку значної кількості банків», - сказала Ю.Берещенко.