Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Конс. центр Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

Директором департаменту консолідованого продажу та управління активами ФГВФО призначена Юлія Берещенко

Директором департаменту консолідованого продажу та управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб призначена Юлія Берещенко. Вона стала переможцем конкурсу в якому взяли участь 34 претенденти.

Департамент консолідованого продажу та управління активами, який створюється в рамках реформування Фонду гарантування, буде супроводжувати управління активами та їх продаж у всіх неплатоспроможних банках. На сьогодні більшість цих функції знаходяться у сфері відповідальності уповноважених осіб Фонду гарантування. Нова система дозволить ввести уніфіковані стандарти, підвищити прозорість і скоротити витрати на управління активами неплатоспроможних банків.

Юлія Берещенко має більш, ніж 15-річний досвід роботи в міжнародних банківських групах UnicreditBank та INGBank у Лондоні. Будучи фахівцем корпоративного фінансування широкого профілю, вона брала участь у реалізації численних інвестиційних проектів у Центральній та Східній Європі.

Коментуючи своє призначення, Юлія Берещенко зазначила, що налаштована на конструктивну роботу заради досягнення максимально ефективного результату в сфері управління та реалізації активів неплатоспроможних банків. «Команда Фонду гарантування вкладів зіткнулась з викликами, які виникли в результаті очищення банківської системи України. Під його управління перейшов значний обсяг активів, які потрібно буде реалізовувати за найвищою ціною в кризових умовах. Я готова долучитися до цього процесу з метою запровадження міжнародних практик та мінімізації наслідків виведення з ринку значної кількості банків», - сказала Ю.Берещенко.