Бета версія нового сайту АКТИВІВ Управляйте своїми коштами Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

Бета версія
нового сайту Фонду

ГАРАНТУВАННЯ


Детальніше

Виведення


АКТИВІВ


Детальніше

Управляйте своїми коштами

БЕЗПЕЧНО!


Детальніше

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОВОДИТЬ ДОДАТКОВИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ОСІБ ЗА НАПРЯМОМ «ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАНТИ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (надалі – Фонд гарантування) повідомляє про проведення додаткового конкурсного відбору осіб за напрямом діяльності «Юридичні консультанти» для надання послуг уповноваженим особам Фонду гарантування.

Строк прийому заявок на участь у конкурсному відборі з 01 лютого 2016 року до 10 лютого 2016 року (включно) за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 33-Б, тел. (044) 333-35-68.

Заявник, який має намір брати учать у конкурсному відборі, повинен:

- відповідати критеріям, визначеним за певним напрямком діяльності у пункті 2 розділу ІІ Положення про порядок залучення уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб радників, аудиторів, юристів та інших осіб до роботи у процесі здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банку, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 23.07.2012 № 12, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.08.2012 за №1364/21676 зі змінами (далі - Положення);

- подати до Фонду заявку на участь у конкурсному відборі за формою згідно з додатком до Положення.

До заявки на участь у конкурсному відборі заявником додаються документи, зазначені у пунктах 8 - 10 розділу ІІ Положення.

Текст Положення розміщено на офіційному сайті Фонду в мережі Інтернет в розділі «Регуляторна діяльність - Нормативно-правові акти Фонду» або за наступним посиланням.

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі починається з 01 лютого і триває до 10 лютого 2016 року (включно).

Адреса, за якою приймаються заявки на проведення конкурсного відбору: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 33-Б (тел. 333-35-68).