Реструктуризація Іпотеки? Освітній курс Закон «Про систему гарантування вкладів Питання — відповіді

НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ?

Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж

Детальніше

Закон «Про систему
гарантування вкладів

ФІЗИЧНИХ ОСІБ»


Детальніше

Питання —

відповіді


Детальніше

НОВИНИ

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОВОДИТЬ ДОДАТКОВИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ОСІБ ЗА НАПРЯМОМ «ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАНТИ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (надалі – Фонд гарантування) повідомляє про проведення додаткового конкурсного відбору осіб за напрямом діяльності «Юридичні консультанти» для надання послуг уповноваженим особам Фонду гарантування.

Строк прийому заявок на участь у конкурсному відборі з 01 лютого 2016 року до 10 лютого 2016 року (включно) за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 33-Б, тел. (044) 333-35-68.

Заявник, який має намір брати учать у конкурсному відборі, повинен:

- відповідати критеріям, визначеним за певним напрямком діяльності у пункті 2 розділу ІІ Положення про порядок залучення уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб радників, аудиторів, юристів та інших осіб до роботи у процесі здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банку, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 23.07.2012 № 12, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.08.2012 за №1364/21676 зі змінами (далі - Положення);

- подати до Фонду заявку на участь у конкурсному відборі за формою згідно з додатком до Положення.

До заявки на участь у конкурсному відборі заявником додаються документи, зазначені у пунктах 8 - 10 розділу ІІ Положення.

Текст Положення розміщено на офіційному сайті Фонду в мережі Інтернет в розділі «Регуляторна діяльність - Нормативно-правові акти Фонду» або за наступним посиланням.

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі починається з 01 лютого і триває до 10 лютого 2016 року (включно).

Адреса, за якою приймаються заявки на проведення конкурсного відбору: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 33-Б (тел. 333-35-68).