Міжнародні події та заходи

Відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему "Система гарантування вкладів: виклики і погляд в майбутнє" 21 листопада 2018 року в м. Мінськ, Білорусія

Украина мемо общая21 листопада 2018 року у м. Мінськ, Білорусія відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему "Система гарантування вкладів: виклики і погляд в майбутнє", присвячена 10-ій річниці створення Агентства з гарантованого відшкодування вкладів, на якій були висвітлені проблемні питання щодо співпраці та діяльності банківського сектора і системи гарантування вкладів з урахуванням сучасних економічних умов та нових викликів у економічній та правовій сфері. Представляли Україну на цьому заході: директор-розпорядник К.М. Ворушилін, заступник директора-розпорядника В.В. Новіков, директор фінансового департаменту О.В. Нужненко.

Фонд гарантування прийняв делегацію з Республіки Азербайджан

ПРЕС-РЕЛІЗ

Official visit 07.2017Протягом минулого тижня у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб із робочим візитом перебувала делегація із Республіки Азербайджан, до складу якої увійшли представники Палати по нагляду за фінансовими ринками. Метою приїзду стало вивчення досвіду України у виведенні неплатоспроможних банків з ринку.

Стартував проект ЄБРР «Технічне співробітництво з Фондом гарантування», виконавцем якого є ТОВ «КПМГ-Україна»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Meeting with KPMGСтартував Проект Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) «Технічне співробітництво з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб», консультантом якого є ТОВ «КПМГ-Україна».

ФГВФО приймає делегацію Казахстанського фонду гарантування вкладів

ПРЕС-РЕЛІЗ

Делагація з КазахстануНа цьому тижні із робочим візитом у ФГВФО перебувають представники Казахстанського фонду гарантування депозитів. Метою приїзду іноземної делегації, зокрема, стало бажання вивчити досвід України у розробці та підготовці до реалізації автоматизованої системи виплат гарантованого відшкодування.

Дев’яті щорічні збори Євразійського регіонального комітету МАСД і семінар, Бішкек, Киргизька республіка

ПРЕС-РЕЛІЗ

30 червня - 02 липня 2016 року представники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб взяли участь у 9-х щорічних зборах Євразійського регіонального комітету Міжнародної асоціації страховиків депозитів (МАСД) та семінарі на тему «Ефективні системи страхування депозитів і кризове управління», організованому Агентством захисту депозитів Киргизької Республіки.

Фонд гарантування представив Україну на міжнародному форумі з питань інвестицій у проблемні активи

ПРЕС-РЕЛІЗ

DSC 0499У Празі (Чехія) відбулася міжнародна конференція «Форум з питань інвестицій у проблемні активи Центральної і Східної Європи та СНД». Україну на зібранні представила директор департаменту консолідованого продажу та управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Юлія Берещенко. У своєму виступі головний акцент вона зробила на запроваджених віднедавна Фондом змінах у порядку реалізації активів банків, що ліквідуються, та найбільших і найцікавіших для потенційних інвесторів об’єктах, виставлених на продаж.

ФГВФО взяв участь у Щорічних загальних зборах Європейського регіонального комітету Міжнародної асоціації страховиків депозитів

AIDI ANNUAL MEETINGФонд гарантування вкладів фізичних осібвзяв участь у 33-х Щорічних загальних зборах Європейського регіонального комітету Міжнародної асоціації страховиків депозитів (ЄРК МАСД), семінарі щодо оцінки відповідності Основним принципам ефективних систем страхування депозитів та міжнародній конференції «Система попередження кризи в Європейському банківському союзі і захист вкладників», що відбулися у Турині 11-12 лютого 2016 року.

ЩОРІЧНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ МАСД ТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ «ГОТОВНІСТЬ ДО КРИЗИ – ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ І КООРДИНАЦІЯ, АНТИКРИЗОВІ КОМУНІКАЦІЇ ТА ПЛАН ДІЙ НА ВИПАДОК НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ», 29-30 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ, М. КУАЛА-ЛУМПУР, МАЛАЙЗІЯ

Представники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб взяли участь у 14-х Щорічних загальних зборах та засіданнях регіональних комітетів Міжнародної асоціації страховиків депозитів (далі – МАСД) та конференції на тему «Готовність до кризи – організаційні заходи і координація, антикризові комунікації та план дій на випадок надзвичайних ситуацій», а також у, що проходили у м. Куала-Лумпур, Малайзія.

Щорічні загальні збори ЄФСД 2015 року та конференція «На зустріч фінансовій стабільності» м. Дубровник, Хорватія, 02-05 вересня 2015 року

EFDI2015photoПредставники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб взяли участь у щорічних загальних зборах Європейського Форуму Страховиків Депозитів (ЄФСД) і конференції на тему: «На зустріч фінансовій стабільності», що відбулися у м. Дубровник, Хорватія з 02 по 05 вересня 2015 року.

31-ШІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО КОМІТЕТУ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ СТРАХОВИКІВ ДЕПОЗИТІВ, 15 ТРАВНЯ 2015 Р., М. РИМ, ІТАЛІЯ

 

Представники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд)взяли участь у 31-х загальних зборах Європейського регіонального комітету Міжнародної асоціації страховиків депозитів (ЄРК МАСД), що відбулися у Римі, 15 травня 2015 року.