УМИСНІ ДІЇ КЕРІВНИЦТВА ПАТ «КБ «ІНТЕРБАНК» ЗАВДАЛИ ЗБИТКІВ БАНКУ НА СУМУ 524,6 МЛН ГРН

ПРЕС-РЕЛІЗ

Info INTERBANK 1До визнання ПАТ "КБ "ІНТЕРБАНК" неплатоспроможним, керівництвом банку вчинялись заходи щодо штучного виведення активів банку шляхом проведення шахрайських дій, пов'язаних із незаконним заволодінням коштами банку, що спричинило погіршення фінансового стану ПАТ "КБ "ІНТЕРБАНК" та втрату його активів в особливо великих розмірах. У цілому, орієнтовна сума збитків, завданих банку внаслідок виявлених умисних дій посадових осіб банку в доведенні до банкрутства ПАТ «КБ «ІНТЕРБАНК», становить щонайменше 524,6 млн грн.

Детальніше...

ФГВФО: ОРІЄНТОВНА СУМА ВТРАТ КРЕДИТОРІВ ВНАСЛІДОК ДОВЕДЕННЯ ДО БАНКРУТСТВА «ДЕЛЬТА БАНКУ» СТАНОВИТЬ 24,5 МЛРД ГРН

ПРЕС-РЕЛІЗ

DELTA 1

Орієнтовна сума втрат кредиторів внаслідок доведення до банкрутства «Дельта Банку» за попередніми оцінками складе щонайменше 24,5 млрд грн.

ФГВФО здійснив виплати гарантованих сум (в межах 200 тис грн) вкладникам «Дельта Банку» на загальну суму 16,15 млрд грн. На сьогодні незадоволені вимоги Фонду гарантування, як кредитора третьої черги, становлять 14,9 млрд грн.

Детальніше...

УПРОДОВЖ ТИЖНЯ З ПАТ «БГ БАНК» ЧЕРЕЗ СХЕМИ ВИВЕЛИ АКТИВИ, ЗАВДАВШИ ШКОДИ БАНКУ МАЙЖЕ НА 300 МЛН ГРН

ПРЕС-РЕЛІЗ

ІНФОГРАФІКА АКТИВИ ПАУТ БГ БАНК Менше ніж за місяць до визнання неплатоспроможним у ПАТ «БГ БАНК» було реалізовано схеми, результатом яких стало виведення з банку ліквідних активів на загальну суму майже 300 млн грн. Показово, що усі маніпуляції з активами було проведено упродовж одного тижня. Передувала цим «подіям» зміна акціонерів та керівництва банку.

Детальніше...

2017-ИЙ ДЛЯ ФГВФО: РІК ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ ТА БЕЗ ЗАПОЗИЧЕНЬ, ЗАПУСКУ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ВИПЛАТ ТА ГОЛЛАНДСЬКИХ АУКЦІОНІВ

ПРЕС-РЕЛІЗ

FGVFOДев’ять нових банків, переданих в управління Фонду; дві закриті угоди з передачі частини активів та пасивів неплатоспроможного банку на користь приймаючого; 6,8 млрд грн виплаченого гарантованого відшкодування; запуск Автоматизованої системи виплат і найголовніше – відсутність нових запозичень – з такими проміжними результатами Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершує 2017 рік.

Детальніше...

БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ КРЕДИТНОГО ПОРТФЕЛЮ «ЗАХІДІНКОМБАНКУ» - ЦЕ БЛАНКОВІ АБО ЗАБЕЗПЕЧЕНІ «СМІТТЄВИМИ» ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ КРЕДИТИ

ПРЕС-РЕЛІЗ

INFO ZAKHIDINKOM 1У 2014 році обсяг невиконаних зобов’язань «Західінкомбанк» тільки перед фізичними особами був на рівні 5,1 млн грн, а станом на середину 26 травня 2014 року високоліквідні активи становив лише 0,4 млн грн - це 0,1% від зобов’язань. Перед введенням тимчасової адміністрації банк не міг виконувати свої зобов’язання перед кредиторами.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ЗАКЛИКАЄ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ НЕГАЙНО ВІДРЕАГУВАТИ НА ФАКТИ ШАХРАЙСЬКИХ ДІЙ ЗДІЙСНЕНИХ З МЕТОЮ ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНОГО ВІДШКОДУВАННЯ ПСЕВДО-ВКЛАДНИКАМИ БАНКУ «УФС»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування закликає правоохоронні органи відреагувати на неодноразово подані ФГВФО заяви про факти шахрайських дій, здійснених з метою отримання псевдо-вкладниками банку «УФС» гарантованого відшкодування коштів за вкладами.

Детальніше...

ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» ВИДАВ ІНСАЙДЕРСЬКИХ КРЕДИТІВ НА 4 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ

ПРЕС-РЕЛІЗ

PIVDENKOMBANK 1Ліквідні активи ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» до запровадження тимчасової адміністрації були виведені через «схемне» кредитування юридичних осіб, пов’язаних із власником банку, придбання «сміттєвих» цінних паперів та через операції з банком «Meinl Bank Aktiengesellschaft» (Австрія). Щодо виявлених схем уповноваженою особою Фонду на здійснення тимчасової адміністрації/ліквідації банку було направлено ряд заяв у правоохоронні органи про вчинення злочинів власником та посадовими особами банку, а також керівниками пов’язаних комерційних структур-позичальників банку. Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ УДОСКОНАЛЮЄ ПІДХІД ДО РОЗРАХУНКУ РОЗМІРІВ РЕГУЛЯРНИХ ЗБОРІВ: В ОСНОВІ НОВОЇ СИСТЕМИ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИХ СТАВОК – РІВЕНЬ РИЗИКОВАНОСТІ БАНКУ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб удосконалюється підхід до розрахунку розмірів регулярних зборів до Фонду у вигляді диференційованих зборів на основні розрахунку ступеню ризику банків, на який зважується базова річна ставка в національній та іноземній валютах. Відповідні зміни були внесені до Положення про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та зареєстровані у Міністерстві юстиції.

Детальніше...

«Сміттєві» цінні папери – основний інструмент з допомогою якого виводили активи з банку «Даніель»

ПРЕС-РЕЛІЗ

DANIEL INFOGRAFICS 1Котирування цінних паперів, які були передані у забезпечення за кредитами виданими ПАТ «КБ «Даніель», на фондовому ринку зупинилося відразу після визнання банку неплатоспроможним. При спробі здійснити пред’явлення до викупу ЦП виявилось, що їхні емітенти фінансово не спроможні це зробити. Крім того, 90% фірм емітентів знаходяться в зоні АТО і у них відсутні активи.

Детальніше...

Виведення коштів з «АКБ Банку» відбувалось через пов’язані компанії, а також через списання коштів з коррахунку Meinl Bank

ПРЕС-РЕЛІЗ

AKB BANK 1Виведення коштів з ПАТ «АКБ Банк» напередодні визнання його неплатоспроможним відбувалось через схему кредитування та поручительства пов’язаних з акціонерами компаній.

Детальніше...