Фонд оприлюднив інформацію щодо оцінки процесу реалізації активів у 2016 році

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування від 28.12.2016 року № 3052 погоджено результати оцінки процесу реалізації активів.

Інформація щодо оцінки процесу реалізації активів Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у 2016 році

ФОНД ОПРИЛЮДНИВ СТИСЛІ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗУ НЕПЛАТОСПРОМОЖНОГО БАНКУ (FORENSIC) ПАТ «КБ «НАДРА», ПІДГОТОВЛЕНІ КОМПАНІЄЮ КПМГ

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у грудні 2015 року був проведений тендер за результатами якого компанія ПрАТ «КПМГ Аудит» (далі - КПМГ) була обрана виконавцем послуг щодо здійснення комплексного аналізу неплатоспроможного банку ПАТ «КБ «НАДРА». КПМГ було проведено комплексний аналіз неплатоспроможного банку (forensic) ПАТ «КБ «НАДРА» з метою виявлення фактів проведення проблемних або ризикових операцій, неналежного виконання процедур управління ризиками та внутрішнього контролю, виявлення в діяльності банку порушення банківського законодавства України та ін.

За результатами проведеної роботи Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розміщує звіт-презентацію (стислі результати аналізу неплатоспроможного банку ПАТ «КБ «Надра»), що підготовлена компанією КПМГ.

Презентація: Стислі результати аналізу неплатоспроможного банку ПАТ КБ «Надра»

Андрій Оленчик взяв участь у комітетських слухання щодо захисту прав ошуканих вкладників

Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик взяв участь у комітетських слухання на тему: «Забезпечення дотримання прав споживачів фінансових послуг та ошуканих вкладників фінансових установ» за участі  голови Комітету  Григорія Немирі,  члена Комітету Юлії Тимошенко, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської, народних депутатів, представників органів державної влади, правозахисних організацій, громадських організацій, що об'єднують ошуканих вкладників різних банків, засобів масової інформації.

Презентація: Інформаційно – аналітичні матеріали Фонду гарантування

 

 

ОЦІНОЧНА ВАРТІСТЬ АКТИВІВ БАНКІВ, ЩО ЛІКВІДУЮТЬСЯ, НЕ ПЕРЕВИЩУЄ І ЧВЕРТІ БАЛАНСОВОЇ

Сьогодні, 6 жовтня, у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб відбувся прес-клуб на тему «Стратегія продажу активів неплатоспроможних банків». Про те, які активи зараз перебувають в управлінні Фонду, як налагоджено процес продажу майна банків, що ліквідуються, та що зроблено задля реформування системи торгів, розповіла директор Департаменту консолідованого продажу та управління активами Фонду Юлія Берещенко.

Презентація: Портфелі активів. Стратегія продажу Проект ProZorro.Продажі

Детальніше...

ФОНД ЗАПРОШУЄ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ГРАВЦІВ РИНКУ ДОЛУЧИТИСЬ ДО «ПІЛОТУ» НОВОЇ СИСТЕМИ ПРОДАЖУ АКТИВІВ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ БАНКІВ ЗА СТАНДАРТАМИ PROZORRO

Сьогодні відбулася робоча зустріч з питань впровадження нової електронної системи продажу активів неплатоспроможних банків, побудованої за стандартами і принципами системи електронних публічних закупівель ProZorro. За ініціативи та на запрошення Фонду гарантування вкладів  фізичних осіб та Міністерства економічного розвитку і торгівлі участь у зустрічі взяли представники торгових майданчиків, які уже зараз здійснюють організацію електронних аукціонів з продажу активів банків, що ліквідуються. Основною темою обговорення стали принципи та правила роботи нової системи торгів та підготовка до реалізації Пілотного проекту.

Презентація: E-auction для продажу активів ФГВФО на базі досвіду ProZorro

Детальніше...