ЗМІ про Фонд

СВІТЛАНА РЕКРУТ: «СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ КОНВЕРСІЇ ОЧІКУЄМО ЗНИЖУЄТЬСЯ, ОСКІЛЬКИ ЯКІСНІ АКТИВИ МАЙЖЕ ЗАКІНЧИЛИСЯ»

Інтерв`ю Світлани Рекрут, заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Інтернет виданню «Інтерфакс-Україна».

Детальніше: за посиланням.  

Світлана Рекрут про основні схеми виведення активів АТ «Дельта Банк»

Заступник директора-розпорядника Світлана Рекрут в ефірі радіо «Голос столиці» про основні причини визнання АТ «Дельта Банк» неплатоспроможним, схеми виведення активів з банку та притягнення винних осіб до відповідальності.

Детальніше: за посиланням.

Наталія Рудуха про те, як вибрати надійний банк та оформити депозит

Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Наталія Рудуха під час онлайн-конференції газети «КП в Украине» розповідає про те, як переконатись в надійності банку, які фактори можуть призвести до банкрутства банку та як вберегти свої кошти (частина 1); про різницю між електронними грошима та криптовалютою, як відкрити банківський рахунок за кордоном та про банки з іноземним капіталом (частина 2).

Детальніше: за посиланням (частина 1).

Детальніше: за посиланням (частина 2).

Світлана Рекрут про основні схеми виведення активів ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

Заступник директора-розпорядника Світлана Рекрут в ефірі радіо «Голос столиці» про основні причини визнання ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» неплатоспроможним, схеми виведення активів з банку та роботу з правоохоронними органами щодо притягнення винних осіб у доведенні ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» до неплатоспроможності.

Детальніше: за посиланням.

Катерина Мисник про темні справи в збанкрутілих банках

Директор департаменту розслідування протиправних діянь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Катерина Мисник в ефірі радіо «Голос столиці» про схеми виведення активів власниками збанкрутілих банків та співпрацю Фонду з правоохоронними органами.

Детальніше: за посиланням.

Світлана Рекрут про махінації з нерухомістю АТ «ВТБ БАНК»

Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут в ефірі радіо «Голос столиці» про махінації з нерухомістю АТ «ВТБ БАНК», повернення коштів вкладникам та реалізацію активів через систему ProZorro.

Детальніше: за посиланням.  

Олеся Шніцер в ефірі радіо «Голос столиці» про фінансову грамотність українців

Провідний професіонал відділу зв'язків з громадськістю та фінансової просвіти Олеся Шніцер в ефірі радіо «Голос столиці» про рівень фінансової грамотність українців, необхідність планування витрат в умовах кризи та підвищення фінансової обізнаності.

Детальніше: за посиланням.  

Заступник директора-розпорядника ФГВФО Наталія Рудуха в ефірі радіо «Голос столиці»

Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Наталія Рудуха в ефірі радіо «Голос столиці» про те, як банки заманюють клієнтів святковими кредитними пропозиціями, як не стати жертвою банківських шахраїв, на що варто звертати увагу при оформленні кредиту чи депозиту та як отримати відшкодування за вкладом у неплатоспроможному банку за допомогою Автоматизованої системи виплат.

Детальніше: за наступним посиланням.