ЗМІ про Фонд

Ольга Білай про реструктуризацію іпотечних боргів

Директор департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ольга Білай в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про реструктуризацію боргів за іпотечними кредитами від Фонду гарантування та нові можливості, які дає Кодекс про банкрутство, що недавно запрацював в Україні.

Детальніше: за посиланням.

Олеся Шніцер про те, як не збанкрутіти під час відпочинку

Завідувач сектором фінансової грамотності Олеся Шніцер в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про те, як правильно треба спланувати відпустку з фінансової точки зору, як прорахувати всі витрати під час відпочинку та яку суму коштів варто брати з собою і в якій валюті.

Детальніше: за посиланням.

Світлана Рекрут про систему «Банк=Фонд»

Заступник директора-розпорядника ФГВФО Світлана Рекрут в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про те, як на практиці працює нова форма ліквідації банку без ліквідатора, перший досвід з ПАТ «ПРОФІН БАНК» та переваги системи «Банк = Фонд».

Детальніше: за посиланням.

Світлана Рекрут про основні схеми виведення активів з ПАТ «ВіЕйБі Банк»

Заступник директора-розпорядника ФГВФО Світлана Рекрут в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про основні схеми виведення активів з ПАТ «ВіЕйБі Банк» та АТ «Банк «Фінанси та Кредит». Зокрема, говорилось про притягнення винних осіб до відповідальності та виплати вкладникам.

Детальніше: за посиланням.

Світлана Рекрут про вдосконалення процедур врегулювання неплатоспроможності банків

Світлана Рекрут взяла участь у конференції «Розробка нової нормативно-правової бази врегулювання неплатоспроможності банків в Україні», що відкрилась 15 травня у Києві. Захід організовано Консультаційним центром Світового банку з питань фінансового сектору у Відні (FinSAC) за підтримки уряду Швеції.

Під час конференції обговорювалось вдосконалення процедур врегулювання неплатоспроможності банків і наближення українського законодавства у цій сфері до європейських норм, як це передбачено Угодою про асоціацію з ЄС.

Детальніше: за посиланням.

Олеся Шніцер про фінансову грамотність

Завідувач сектором фінансової грамотності Олеся Шніцер в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про причини необхідності набуття корисних «фінансових звичок», доцільність планування витрат та способи здійснення заощаджень.

Детальніше: за посиланням.

Наталія Рудуха про неплатоспроможні банки, які повністю погасили кредиторські вимог

Заступник директора-розпорядника Наталія Рудуха в ефірі програми "Ризик без меж" на радіо «Голос столиці» про причини визнання неплатоспроможними банків ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК», ПАТ «КЛАСИКБАНК», ПАТ «ГРІН БАНК», ПУАТ «СМАРТБАНК» та інших. Крім цього, говорилось про невдалі спроби виведення активів, завдяки чому банкам вдалось повністю розрахуватись із кредиторами.

Детальніше: за посиланням.

Наталія Рудуха про основні схеми виведення активів із АТ «ФОРТУНА-БАНК»

Заступник директора-розпорядника Наталія Рудуха в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про виявлені схеми виведення активів з АТ «ФОРТУНА-БАНК», зокрема, видачу багатомільйонних кредитів без оформлення застави, кредитування в основному пов'язаних з банком осіб та намагання позичальниками в судовому порядку реструктуризувати кредиторську заборгованість на період, що перевищує законодавчо встановлений строк ліквідації банку.

Детальніше: за посиланням.

Ольга Білай про основні схеми виведення активів ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Директор департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ольга Білай в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про причини неплатоспроможності ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК», колишнього власника банку - наближеного до сім'ї колишнього Президента України Віктора Януковича, результати розслідувань ГПУ та основні схеми виведення активів цього банку.

Детальніше: за посиланням.

Інтерв’ю Тараса Єлейка для журналу «Банкрутство & Ліквідація»

Інтерв’ю директора департаменту консолідованого продажу активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Тараса Єлейка для інформаційного порталу «Банкрутство & Ліквідація» про залучення міжнародних торгових майданчиків до організації продажу великих пулів проблемних кредитів, результати таких торгів та про те, що ще потрібно зробити аби проблемні кредити українських неплатоспроможних банків продавалися за вищими цінами.

Детальніше: за посиланням.