ЗМІ про Фонд

Щоденно ФГВФО виставляє на торги активи приблизно на 600 млн грн

Директор департаменту консолідованого продажу активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Тарас Єлейков інтер'ю Інтернет виданню Delo.ua про те чи встигне Фонд гарантування вкладів до кінця серпня провести індивідуальний продаж активів банків, що ліквідуються, і коли завершиться продаж усіх активів неплатоспроможних банків.

Детальніше: за посиланням.

Нова глава Фонду гарантування: до кінця 2020 року завершиться ліквідація 83 банків

Як Фонд гарантування вкладів фізичних осіб готується до «нового життя» і яким воно буде. З яких джерел надходитимуть кошти для розрахунків з кредиторами, коли майже всі цінні активи продано? Чи готові власники збанкрутілих банків платити за боргами цих банків і яка роль нового парламенту у створенні відповідного механізму? Відповіді на ці та інші питання надала Світлана Рекрут, директор-розпорядник ФГВФО, у інтерв’ю виданню Ліга.net.

Детальніше: за посиланням.

Світлана Рекрут про подальші плани роботи Фонду гарантування вкладів

Директор-розпорядник Фонду гарантування Світлана Рекрут в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про подальші плани роботи Фонду гарантування вкладів; завершення процедури ліквідації банків, що перебувають під управлінням Фонду; основні напрямки розвитку системи гарантування вкладів фізичних осіб та Фонду гарантування вкладів зокрема, а також про передумови підвищення розміру гарантованої суми відшкодування.

Детальніше: за посиланням.

Як отримати відшкодування від Фонду гарантування (інструкція)

Існує стереотип, що для того аби отримати відшкодування з Фонду гарантування вкладів необхідно місяцями оббивати пороги фонду і стояти в багатогодинних чергах. Як вкладники збанкрутілих банків можуть повернути свої кошти та чому більше не треба ходити до Фонду гарантування, розповіла завідуюча сектором фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Олеся Шніцер у своїй колонці в Інтернет ресурсі "Мінфін".

Детальніше: за посиланням.

Віктор Новіков про оскарження неплатоспроможності банків в суді

Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Віктор Новіков в ефірі програми «Ризик без меж» на «Голос столиці» про те, скільки неплатоспроможних банків збанкрутували внаслідок дій колишніх власників, чи є шанси у Фонду притягнути до відповідальності колишніх керівників банків та щодо скількох банків оскаржується рішення про виведення їх з ринку.

Детальніше: за посиланням.

Гордіїв вузол: права вкладників та строки судового нерозгляду

Суди затягують рішення щодо неплатоспроможних банків, а вкладники не можуть повернути кошти. Про особливості таких судових справ розповів начальник відділу судового супроводження особливо важливих справ Дмитро Костюков у своїй колонці в Інтернет виданні «Економічна правда».

Детальніше: за посиланням.

Олеся Шніцер про те як планувати власні фінанси, коли бюджет обмежений або не регулярний

Завідувач сектором фінансової грамотності Олеся Шніцер в ефірі радіо «Голос столиці» про те, куди втікають гроші, з чого почати заощадження і на які цілі, коли краще почати відкладати на пенсію та чи модно бути економним?

Детальніше: за посиланням.

Реквієм по правовій визначеності: суди проти вкладників банків

Інтереси власників неплатоспроможних банків в судах домінують над інтересами вкладників. Про те чому та як це відбувається розповів начальник відділу судового супроводження особливо важливих справ Дмитро Костюков у своїй колонці в Інтернет виданні «Економічна правда».

Детальніше: за посиланням.

Директор Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут: Ми не хочемо крові – ми хочемо повернення грошей кредиторам

Про пріоритети роботи на найближчі роки, наслідки банківської кризи та ймовірність нових банкрутств, роботу з активами збанкрутілих банків та перспективи притягнення до відповідальності їх власників розповіла у своєму першому інтерв'ю на посаді директора-розпорядника ФГВФО Світлана Рекрут інформаційному агентству УНІАН.

Детальніше: за наступним посиланням.

Андрій Оленчик про систему гарантування вкладів України

Заступник директора-розпорядника Андрій Оленчик в ефірі програми "Ризик без меж" на радіо «Голос столиці» про те, наскільки банківська система України є стабільною, як працює система гарантування вкладів фізичних осіб і чи готовий ФГВФО до збільшення суми гарантованого відшкодування.

Детальніше: за посиланням.