ЗМІ про Фонд

ТАРАС ЄЛЕЙКО: «НАМ ВАЖЛИВО ДІЗНАТИСЯ, ЯК СВІТОВИЙ РИНОК РЕАГУЄ НА УКРАЇНСЬКІ ПРОБЛЕМНІ КРЕДИТИ»

Коментар щодо запуску спільного з НБУ пілотного проекту, який дозволить розширити коло потенційних покупців заставних кредитів НБУ.

Детальніше: портал Банкрутство & Ліквідація

 

Юлія Берещенко. Торги на сто мільярдів: п'ять кроків до прозорого продажу активів банків-банкрутів

Продаючи активи банків-банкрутів, Фонд гарантування вкладів змушений балансувати між кредиторами, які вимагають максимальних цін, та потенційними покупцями, які прагнуть купувати якнайдешевше.

Детальніше: Економічна правда

Костянтин Ворушилін: мета ФГВФО - розрахуватися з максимальною кількістю кредиторів ліквідованих банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб вдосконалює процес реалізації активів, адже зацікавлений продати їх за максимальною ціною в максимально стислі терміни.

Детальніше: газета «Бізнес»

ЮЛІЯ БЕРЕЩЕНКО ПРО ПРОДАЖ АКТИВІВ БАНКІВ-БАНКРУТІВ. ВІДЕО

В прямому ефірі Голосу Столиці директор департаменту консолідованого продажута управління активами Юлія Берещенко розповіла про особливості пілотного проекту з організації продажу майна (активів) банків, що ліквідуються.

Детальніше:за наступним посиланням

ВКЛАДНИКАМ «МИХАЙЛІВСЬКОГО» ПРОПОНУВАЛИ ПІДПИСАТИ НЕ ДЕПОЗИТНИЙ ДОГОВІР З БАНКОМ, А ДОГОВІР ПОЗИКИ З ФІНАНСОВОЮ КОМПАНІЄЮ

Шахрайська схема, що була застосована у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» позбавила багатьох вкладників права на належну їм за Законом компенсацію.

Детальніше:за наступним посиланням

Юлія Берещенко: Більшість активів великого аграрного бізнесу знаходяться у заставі Нацбанку

Валерія Берещенко, директор департаменту консолідованого продажу та управління активами розповіла про продаж активів неплатоспроможних банків та про те, як проходять електронні торги.

Детальніше: за наступним посиланням

Юлія Берещенко: Наше завдання - розширити коло покупців, щоб в країну прийшли грош

Економічна правда поговорила з директором департаменту консолідованих продажів і управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Юлією Берещенко про особливості ринку проблемних активів.

Детальніше: за наступним посиланням