ЗМІ про Фонд

АНДРІЙ ОЛЕНЧИК ПРО ВИЗНАННЯ АТ «ВТБ БАНК» НЕПЛАТОСПРОМОЖНИМ

Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Андрій Оленчик в сюжеті новин телеканалу  "Перший діловий" про визнання Національним банком України АТ «ВТБ БАНК» неплатоспроможним, а також коли розпочнуться виплати та скільки вкладників отримають кошти. 

Детальніше: за наступним посиланням.

Заступник директора-розпорядника ФГВФО Віктор Новіков в ефірі радіо «Голос столиці»

Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Віктор Новіков в ефірі радіо «Голос столиці» про введення тимчасової адміністрації в АТ «ВТБ БАНК», способи вивдення його з ринку та порядок отримання коштів вкладниками АТ «ВТБ БАНК».

Детальніше: за наступним посиланням.

Наталія Рудуха про визнання АТ "ВТБ БАНК" неплатоспроможним, порядок виплат вкладникам гарантованої суми відшкодування та проведення Фондом пошуку зацікавлених осіб на участь у виведенні банку з ринку

Інтерв'ю заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Наталії Рудухи для «UA: Українське радіо».

Детальніше: завантажити (5.64 Mb).

Директор департаменту ФГВФО Тарас Єлейко в ефірі радіо «Голос Столиці»

Директор департаменту ФГВФО Тарас Єлейко в ефірі радіо "Голос Столиці" про продані активи неплатоспроможних банків, порядок участі в ауціоні та принципи формування пулів активів.

Детальніше: за наступним посиланням.

Костянтин Ворушилін про банківську кризу 2014-2015 років, виклики Фонду пов'язані із виведенням із ринку майже половини банківських установ та усі складності роботи із активами неплатоспроможних банків

Інтерв'ю директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна для журналу «Фокус».

Детальніше: за посиланням.

Світлана Рекрут Світлана Рекрут про якість активів неплатоспроможних банків та ефективність їхньої реалізації

Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут в ефірі програми «Деталі» телеканалу «Прямий» розповіла про якість активів неплатоспроможних банків, ефективність їхньої реалізації.

Детальніше: за наступним посиланням.