ЗМІ про Фонд

Ольга Білай про основні схеми виведення активів ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Директор департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ольга Білай в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про причини неплатоспроможності ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК», колишнього власника банку - наближеного до сім'ї колишнього Президента України Віктора Януковича, результати розслідувань ГПУ та основні схеми виведення активів цього банку.

Детальніше: за посиланням.

Інтерв’ю Тараса Єлейка для журналу «Банкрутство & Ліквідація»

Інтерв’ю директора департаменту консолідованого продажу активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Тараса Єлейка для інформаційного порталу «Банкрутство & Ліквідація» про залучення міжнародних торгових майданчиків до організації продажу великих пулів проблемних кредитів, результати таких торгів та про те, що ще потрібно зробити аби проблемні кредити українських неплатоспроможних банків продавалися за вищими цінами.

Детальніше: за посиланням.

Віктор Новіков про схеми виведення найбільших активів з низки неплатоспроможних банків

Заступник директора-розпорядника Віктор Новіков в ефірі радіо «Голос столиці» про основні схеми виведення активів з ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ «БАНК ФОРУМ» та АТ «ІМЕКСБАНК». Крім цього, говорилось про касаційну скаргу на судове рішення, яким було скасовано рішення НБУ про відкликання банківської ліцензії ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК». А також Віктор Новіков розповів про основні складності з продажем заставного майна за кредитними договорами, укладеними із АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ «БАНК ФОРУМ», АТ «ІМЕКСБАНК», зокрема про продаж стадіону «Чорноморець» та частини мережі автозаправок «WOG».

Детальніше: за посиланням.

Інтерв'ю Костянтин Ворушилін для інтернет видання «Ліга.net»

Інтерв'ю директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна Інтернет-виданню «Ліга.net» про основні труднощі з реалізацією найбільших активів неплатоспроможних банків, зокрема ТРЦ «Республіка» та стадіон «Чорноморець, виведення з під забезпечення за кредитами застав за допомогою державних реєстраторів, завершення процедури ліквідації низки банків, розрахунки з вкладниками і кредиторами, а також про особливості погашення заборгованості перед Мінфіном. 

Детальніше: за посиланням.

Віктор Новіков для радіо «Голос Столиці» про відміну ліквідації ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

Інтерв'ю заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Віктора Новікова для радіо «Голос Столиці» про процес оскарження Фондом гарантування рішення суду про відміну ліквідації ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», призупинення виплат вкладникам в межах гарантованого відшкодування та що буде з вкладниками, вклади яких перевищують 200 тисяч гривень, та кредиторами цього банку.

Детальніше: завантажити (14,7 Mb).

Тарас Єлейко про визнання банків неплатоспроможними та продаж активів

Директор Департаменту консолідованого продажу активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Тарас Єлейко в сюжеті новин телеканалу "Перший діловий" про визнання банків неплатоспроможними, шляхи виведення грошових коштів, а також про стан якості активів неплатоспроможних банків та особливості процесу їх продажу.

Детальніше: за посиланням.

Катерина Мисник про основні схеми виведення активів ПАТ «БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-УКРАЇНА»

Директор департаменту розслідування протиправних діянь ФГВФО Катерина Мисник в ефірі програми «Ризик без меж» на радіо «Голос столиці» про виявлені схеми виведення активів з ПАТ «БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-УКРАЇНА». Також в ході розмови говорили про походження банку, процес доведення банку до неплатоспроможності та зв'язок з ПАТ «ЮСБ БАНК».

Детальніше: за посиланням.

Світлана Рекрут про основні схеми виведення активів із ПАТ "КБ "НАДРА"

Заступник директора-розпорядника ФГВФО Світлана Рекрут в ефірі програми "Ризик без меж" на радіо "Голос столиці" про основні причини настання неплатоспроможності ПАТ "КБ "НАДРА", низьку ринкову вартість активів банку, виявлені схеми виведення коштів з ПАТ "КБ "НАДРА" в 2008-2009 роках та колосальні суми отриманих від НБУ сум кредитів рефінансування в період дії першої тимчасової адміністрації у 2009-2011 рр. 

Детальніше: за посиланням.

Що загрожує вкладникам і кредиторам збанкрутілих банків України?

Сюжет про незаконні оборудки з виведення активів із неплатоспроможних банків за допомогою державних реєстраторів у програмі "Центр розслідування України", за кадром, на 24 каналі.

Детальніше: за наступним посиланням

Банки-банкрути і їх елітні квадратні метри: хто виводить активи з Фонду гарантування

Сюжет про незаконні оборудки з виведення активів із неплатоспроможних банків за допомогою державних реєстраторів у програмі "Центр розслідування України" на 24 каналі.

Детальніше: за наступним посиланням