НА ТОРГИ ВИСТАВЛЕНО МЕГАПУЛ, ЩО СКЛАДАЄТЬСЯ З АКТИВІВ ТРЬОХ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ БАНКІВ

ПРЕС-РЕЛІЗ

04 грудня 2019 на майданчику DebtX призначені торги чергового мегапулу початковою ціною 351,22 млн грн, що включає в себе активи, які виставлялися на продаж у складі 1-1,5-мільярдних пулів, та які не були викуплені. І так само кожен актив попередньо до десятка разів виставлявся на індивідуальні торги. Прострочка за всіма кредитами становить в середньому понад 3 роки. Чимало активів взагалі не мають застави, у багатьох існують проблеми з заставою, приміром обтяження в рамках кримінального провадження. Не рідко застава виводилась через схемні операції з цінними паперами або в інший спосіб.

Цей пул було сформовано за календарним підходом. До його складу входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість.

Загалом пул складається з активів трьох неплатоспроможних банків, а саме: АТ «Дельта Банк», АТ «Банк «Фінанси та Кредит», ПАТ «КБ «НАДРА».

Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону. Організатор відкритих торгів ТОВ  «Дебтекс Україна» (DebtX).

Аукціон розпочинається 04.12.2019 у проміжок часу з 9-30 до 10-00.

Кінцевий термін прийняття заяв: 04.12.2019 до 16:00.

Детальніша інформація про лот (# debtx_8908) із описом кредитних угод та переданого забезпечення, умови участі в аукціоні містяться у паспорті відкритих торгів на інформаційному порталі torgi.fg.gov.ua за посиланням, а також на сайті організатора торгів:  www.debtx.com.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, можна як через веб-сторінку www.debtx.com, для зареєстрованих учасників торгів (аукціону), так і в кімнатах даних банків, які входять до складу пулу.

Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda).

Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних Фонду гарантування – за посиланням.