ФІНАНСОВА ПРОСВІТА

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб зацікавлений у якомога ширшому розповсюдженні просвітніх матеріалів, що містять неупереджену та достовірну інформацію про зміст фінансових послуг та пов'язані із ними ризики та юридичні наслідки.

Запрошуємо громадські організації, які займаються захистом прав споживачів фінансових послуг, фінансові установи та всіх зацікавлених використовувати просвітні матеріали Фонду, розміщені у цьому розділі, для проведення тренінгів з метою підвищення фінансової обізнаності громадян.

Всі матеріали і документація, що представлені в розділі "Фінансова просвіта", носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційний документ. У разі виявлення неточностей в інформації, прохання повідомити за адресою shnitser@fg.gov.ua.

Детальніше: Матеріали з фінансової просвіти

 

НОВИНИ ЩОДО ФІНАНСОВОЇ ПРОСВІТИ

Відбулися перші тренінги для викладачів курсу «Фінансова грамотність» в рамках Національного проєкту з фінансової грамотності

УжгородУ грудні 2019 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив про запуск трирічного Національного проєкту з фінансової грамотності, який реалізовується спільно з партнерами - громадською організацією «Діловий клуб «Партнер» та Університетом банківської справи.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ТА ПРОЕКТ USAID «ТРАНСФОРМАЦІЯ ФІНАНСОВОГО СЕКТОРУ» ПІДПИСАЛИ ПЛАН ЗАХОДІВ НА НАСТУПНИЙ РІК

usaid плани заходів на 2020Фонд гарантування та проєкт USAID «Трансформація фінансового сектору», у рамках Протоколу про співпрацю, підписали 05 грудня 2019 року план заходів на наступні 12 місяців.

Від Фонду гарантування документ підписав заступник директора-розпорядника Андрій Оленчик, від проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору» - його керівник Роберт Бонд.

Детальніше...

В Україні стартує трирічний Національний проект з фінансової грамотності

ПРЕС-РЕЛІЗ

conf 10.12.2019 1110 грудня 2019 року під час пресконференції Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив про запуск трирічного Національного проекту з фінансової грамотності, який реалізовується спільно з партнерами – громадською організацією «Діловий клуб «Партнер» та Університетом банківської справи.

Детальніше...

«Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» – відбулися тренінги та шкільний турнір з фінансової грамотності для учнів 10-х класів Навчально-виховного комплексу «ліцей-школа» Козятинської міської ради Вінницької області

canva photo editorНещодавно представники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб провели тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для учнів 10-х класів Навчально-виховного комплексу «ліцей-школа» Козятинської міської ради Вінницької області. Головна мета тренінгу – підвищення рівня фінансової обізнаності для молоді, зокрема, розвиток практичних навичок для ефективного управління особистими фінансами, заощадження та способи їх збереження, узагальнення знань про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ПРОВІВ ТРЕНІНГ «ФІНАНСОВА ОБІЗНАНІСТЬ ДЛЯ ВПЕВНЕНОГО МАЙБУТНЬОГО» ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ПЕЧЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

09.12.2019 104 грудня 2019 року представник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Алевтина Міранкова провела тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для безробітних Печерської районної філії Київського міського центру зайнятості. Захід відбувся на запрошення керівництва філії.

Детальніше...

Фонд гарантування взяв участь у Міжнародній конференції «Ринок фінансових послуг в епоху діджиталізації»

2 5427211926100771926 2Представники Фонду гарантування вкладів взяли участь у XIII Міжнародній науково-практичній конференції «Ринок фінансових послуг в епоху діджиталізації», яка проходила 5-6 грудня у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка та приурочена до 10-річчя кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту.

Детальніше...

«Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» – відбувся тренінг для учнів 10-го класу Гімназії № 109 ім. Т. Шевченка

canva photo editor 713 листопада 2019 року представники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб провели тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для учнів 10-го класу Гімназії № 109 ім. Т. Шевченка м. Києва. Головна мета тренінгу – підвищення рівня фінансової обізнаності для молоді, зокрема, розвиток практичних навичок для ефективного управління особистими фінансами, узагальнення знань про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

Детальніше...

Андрій Оленчик взяв учать у відкритті Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

ПРЕС-РЕЛІЗ

08 листопада 2019 року заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій Оленчик взяв участь у відкритті Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».

Детальніше...

Представники Фонду гарантування провели тренінг для школярів

DSC 0356 тренінг 06.11.201906 листопада 2019 року завідувач сектору фінансової грамотності відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти ФГВФО Олеся Шніцер провела тренінг на тему «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для учнів ІІ курсу математичного профілю ліцею-школи Козятинської міської ради Вінницької області.

Детальніше...

«Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» – відбувся тренінг для студентів Київського енергетичного коледжу

06 листопада 106 листопада 2019 року представники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Оксана Порошинська та Алевтина Міранкова провели тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для студентів Київського енергетичного коледжу. Головна мета тренінгу – підвищення рівня фінансової обізнаності для молоді, зокрема, узагальнення знань про фінансові інструменти та розвиток практичних навичок для ефективного управління особистими фінансами.

Детальніше...