Представники Фонду гарантування провели тренінг для школярів

DSC 0356 тренінг 06.11.201906 листопада 2019 року завідувач сектору фінансової грамотності відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти ФГВФО Олеся Шніцер провела тренінг на тему «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для учнів ІІ курсу математичного профілю ліцею-школи Козятинської міської ради Вінницької області.

Учасники тренінгу ознайомилися з принципами постановки фінансових цілей, побудови особистого бюджету, взяли участь у міні-дискусії щодо позитивних та негативних фінансових звичок та необхідності формування заощаджень.

DSC 0407Крім того, учасники тренінгу обговорили можливі шляхи збільшення доходів та зменшення витрат, а також дізналися про чинники, що впливають на формування пасивного доходу. Вказані тренінги націлені на  здобуття  практичних знань та навиків управління фінансами, що буде сприяти підвищенню конкурентоздатності слухачів на ринку праці в майбутньому.

Цей тренінг є першим у серії тренінгів з фінансової грамотності для старшокласників ліцею-школи Козятинської міської ради. 

 

DSC 0366     DSC 0395