МАЙНО ПАТ «БГ БАНК» та АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» ПРОДАДУТЬ НА ЧЕРГОВИХ ДВОХ ЯРМАРКАХ-РОЗПРОДАЖАХ

РЕС-РЕЛІЗ

bg 11ПАТ «БГ БАНК» та АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» влаштовують  ярмарок-розпродаж офісних меблів та іншого майна банку.

Столи, стільці, дивани, сейфи, металеві шафи, банкомати, відеодомофони, кондиціонери, комп’ютери та інше майно ПАТ «БГ БАНК» та АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» можна буде побачити на власні очі, а обране майно одразу придбати на ярмарку у спеціально облаштованому павільйоні.

Основні показники діяльності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб станом на початок листопада 2018 року

ПРЕС-РЕЛІЗ

Osnovni pokaznuky 01.11.2018Станом на 01 листопада 2018 року у реєстрі учасників Фонду гарантування нараховується 81 банк-учасник. 

Кошти Фонду

Загальна сума коштів, що акумульовані Фондом, станом на 01 листопада 2018 року складає 15 243,43 млн грн

Цього тижня на продаж виставлено активи на загальну суму 9,93 млрд грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Протягом поточного тижня запланований продаж активів банків, що ліквідуються, на загальну суму 9 933,46 млн грн. Із них на суму 9 078,22 млн грн виставлено права вимоги за кредитами, та на суму 853,64 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки та інші основні засоби банків. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками торгуватиметься за 1,60 млн грн.

Протягом минулого тижня сума реалізації активів банків, що ліквідуються, склала 83,99 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Протягом минулого тижня відбувся продаж активів 21 банків, що перебувають в управлінні Фонду, на загальну суму 83,99 млн грн. Із них на суму 45,17 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами та на суму 30,16 млн грн – з реалізації основних засобів банків. Крім того 0,11 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна банків, 8,56 млн грн – від продажу інших активів.

ТОРГИ ПУЛУ АКТИВІВ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ У ЗАСТАВІ НБУ НА 6 МЛРД ГРН СКАСОВАНО ЧЕРЕЗ ТЕХНІЧНИЙ ЗБІЙ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб спільно з Національним Банком України майже рік готував проведення торгів великого пулу активів, що перебувають в заставі НБУ. Продаж мав відбутися через спеціалізований майданчик ТОВ «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (дочірня компанія First Financial Network (FFN)). Цей міжнародний консультант є одним з лідерів на світовому ринку реалізації проблемних активів.

Цього тижня на продаж виставлено активи на загальну суму 8,28 млрд грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Протягом поточного тижня запланований продаж активів банків, що ліквідуються, на загальну суму 8 275,98 млн грн. Із них на суму 7 709,15 млн грн виставлено права вимоги за кредитами, та на суму 566,45 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки та інші основні засоби банків. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками торгуватиметься за 0,38 млн грн.

Протягом минулого тижня сума реалізації активів банків, що ліквідуються, склала 133,10 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Протягом минулого тижня відбувся продаж активів 20 банків, що перебувають в управлінні Фонду, на загальну суму 133,10 млн грн. Із них на суму 57,94 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами та на суму 75,01 млн грн – з реалізації основних засобів банків. Крім того 0,11 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна банків, 0,04 млн грн – від продажу дебіторської заборгованості перед банками, 0,01 млн грн – від продажу інших активів.

НА АУКЦІОН БУДЕ ВИСТАВЛЕНИЙ ПУЛ АКТИВІВ АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

У рамках ліквідації АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» у системі PROZORRO.Продажі 22 листопада відбудуться відкриті торги з продажу прав вимоги та інших майнових прав за кредитними договорами, укладеними з юридичними особами. Також будуть виставлені дебіторська заборгованість та майнові права за дебіторською заборгованістю (кошти в інших банках, дебіторська заборгованість, несанкціоновані овердрафти, інші нараховані доходи, прострочені інші нараховані доходи). Публічний паспорт лоту F10GL36458 з докладним описом активів – за посиланням.

45 ПУЛ КРЕДИТІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 грудня у системі ProZorro. Продажі відбудеться аукціон з продажу 45-го  пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків. F161GL35801. Стартова ціна – 202 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

«НОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ З ПРОЦЕДУР БАНКРУТСТВА, МАЄ ПОЗИТИВНО ВПЛИНУТИ НА ЗАХИСТ ПРАВ КРЕДИТОРІВ», СВІТЛАНА РЕКРУТ

ПРЕС-РЕЛІЗ

«З початку 2018 року в Україні жодного банку не було визнано неплатоспроможним – це дає нам підстави вважати, що криза позаду, а далі буде зміцнення банківської системи. І саме зараз такий період, який ми маємо використати для того, аби закрити усі прогалини в законодавстві, щоб надалі банківська система могла стабільно розвиватися», - про це заявила заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут,  спілкуючись з журналістами, під час круглого столу на тему «Кредитування та суди: відновити не можна вбити». Цей захід організувала Незалежна асоціація банків України 26 жовтня у Києві.