Фонд гарантування отримав останній транш у 5,0 млрд грн урядового кредиту для забезпечення виплат вкладникам неплатоспроможних банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб отримав 22 грудня 2015 року останній транш у розмірі 5,0 млрд грн та ставкою 10,86% річних у вигляді облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) в рамках кредиту від Міністерства фінансів України.

ОВДП були монетизовані на вторинному ринку цінних паперів за участю Національного банку України. Отримані кошти будуть використані для виплат гарантованої суми вкладникам ПАТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ", АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ "КБ "ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА та інших банків.

Всього за 2015 рік Фонд отримав 41,5 млрд грн кредитів від Міністерства фінансів України у вигляді ОВДП. На виплати вкладникам неплатоспроможних банків Фонд направив у банки-агенти понад 48,5 млрд грн.

Станом на 23 грудня 2015 року Фонд має достатню ліквідність для виплат усім неплатоспроможним банкам та для виконання вимог законодавства щодо дотримання показника фінансової стійкості на належному рівні.