Ліквідацію ПАТ «ОМЕГА БАНК» завершено

Відповідно до приписів частини 3 статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) 18 листопада 2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) внесено запис № 10691110101027941 про проведення державної реєстрації припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОМЕГА БАНК» (далі – ПАТ «ОМЕГА БАНК») як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим.

Відповідно до статті 52 Закону вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними, і повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) як ліквідатора ПАТ «ОМЕГА БАНК» припинено.

Водночас, нагадуємо, що на базі неплатоспроможного ПАТ «ОМЕГА БАНК» Фондом було створено перехідний банк, що в результаті був проданий. До створеного Фондом перехідного банку були передані всі активи неплатоспроможного банку ПАТ «ОМЕГА БАНК» (крім тих, які неможливо було передавати згідно з діючим законодавством) та майже всі зобов’язання на аналогічну суму. До складу переданих зобов’язань увійшли: заборгованість перед усіма клієнтами банку (фізичними та юридичними особами), чинні на дату передачі, окрім частини субординованого боргу (відповідно до законодавства відноситься до останньої черги кредиторів), а також тих зобов’язань, передача яких була заборонена діючим законодавством.

         Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0-800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних  та мобільних телефонів в межах України), (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).