Ліквідацію ПАТ КБ «СТАНДАРТ» завершено

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) 16 травня 2019 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №10711110032025385 про державну реєстрацію припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СТАНДАРТ» як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам ПАТ «КБ «СТАНДАРТ»

15 травня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СТАНДАРТ» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Колишні власники та службові особи ПАТ КБ «СТАНДАРТ» заволоділи коштами банку на суму більше 900 млн грн через кредитування підконтрольних компаній

ПРЕС-РЕЛІЗ

standart 900mlnВласники та службові особи ПАТ «КБ «СТАНДАРТ» у період 2013-2015 рр, залучивши підконтрольних їм працівників банківської установи, членів кредитного комітету, працівників операційного департаменту та касирів, організували протиправну схему здійснення незаконних фінансових операцій з видачі кредитних коштів. У результаті – шляхом прийняття неправомірних рішень про видачу кредитних коштів на завідомо незаконно відкриті рахунки підконтрольних фіктивних суб'єктів господарювання та за наданими підробленими первинними документами, було ухвалено низку рішень щодо надання банком кредитів у сумі понад 903,8 млн грн підконтрольним суб’єктам господарювання з ознаками фіктивності. У подальшому кредитні кошти, отримані суб’єктами господарювання, перераховувались на рахунки підприємств з ознаками фіктивності та підставних фізичних осіб, з метою конвертації безготівкових коштів у готівкові та зняття їх у касах банківських установ, оплати за фіктивними валютними контрактами.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати відшкодування коштів вкладникам ПАТ КБ «СТАНДАРТ» за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог другої та третьої черг кредиторів ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб погоджено здійснення задоволення вимог кредиторів ПАТ КБ «СТАНДАРТ», включених до другої та третьої черг реєстру акцептованих вимог кредиторів банку.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 07 червня 2018 року № 1585 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ КБ «СТАНДАРТ» строком на один рік з 19 червня 2018 року до 18 червня 2019 року включно.

Детальніше...

Змінено місцезнаходження ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє, що з 01.06.2018 місцезнаходження ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СТАНДАРТ» (далі - ПАТ КБ «СТАНДАРТ»), адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. Прорізна, 11, м. Київ, 01001.

Детальніше...

Фонд гарантування продовжує виплати коштів вкладникам ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

З 14 травня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ КБ «СТАНДАРТ» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних (далі - Фонд) осіб прийнято рішення № 684 від 12 березня 2018 року про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ КБ «СТАНДАРТ».

Детальніше...