Оголошення про припинення ПАТ «КЛАСИКБАНК» як юридичної особи

Відповідно до приписів частини 3 статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 07 грудня 2018 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис № 12241110014048043 про проведення державної реєстрації припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КЛАСИКБАНК» (далі – ПАТ «КЛАСИКБАНК») як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим.

Детальніше...

До уваги клієнтів ПАТ «КЛАСИКБАНК»

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «КЛАСИКБАНК» було складено ліквідаційний баланс та подано документи для проведення державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Зважаючи на це, прийом клієнтів ПАТ «КЛАСИКБАНК» уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «КЛАСИКБАНК» припинено.

Детальніше...

Результати ліквідації ПАТ «КЛАСИКБАНК»: акцептовані вимоги кредиторів банку задоволенні у повному обсязі

ПРЕС-РЕЛІЗ

Clasikbank19 лютого 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) на ліквідацію ПАТ «КЛАСИКБАНК» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ВИПЛАТИ ГАРАНТОВАНОГО ВІДШКОДУВАННЯ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «КЛАСИКБАНК»

19 лютого 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ «КЛАСИКБАНК» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Оголошення про передачу акціонерам залишкового майна ПАТ «КЛАСИКБАНК»

На підставі одержаних від акціонерів ПАТ «КЛАСИКБАНК» заяв про намір отримати майно (активи) банку, що залишилось після задоволення вимог кредиторів, виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 14.12.2017 прийняла рішення № 5373 про передачу залишкового майна (активів) акціонерам ПАТ «КЛАСИКБАНК» в розмірах часток, котрі їм належать. Підписання договорів (актів) про передачу залишкового майна у спільну часткову власність акціонерів, що виявили намір отримати таке майно, буде здійснювати уповноважена особа Фонду на ліквідацію ПАТ «КЛАСИКБАНК».

Оголошення про завершення задоволення вимог кредиторів ПАТ «КЛАСИКБАНК» та право акціонерів на отримання залишкового майна банку

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПАТ «КЛАСИКБАНК» (далі – ПАТ «КЛАСИКБАНК») завершено задоволення акцептованих вимог кредиторів банку згідно з черговістю, встановленою ст. 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог кредиторів сьомої, восьмої та дев’ятої черги ПАТ «КЛАСИКБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «КЛАСИКБАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів сьомої, восьмої та девятої черги, відповідно до частини шостої статті 12 та пункту 7, 8, 9 частини першої статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог кредиторів третьої черги ПАТ «КЛАСИКБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 19 січня 2017 року № 172 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «КЛАСИКБАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги, відповідно до пункту 12 частини п’ятої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Сформовано ліквідаційну масу ПАТ «КЛАСИКБАНК» оціночною вартістю понад 174,59 млн грн

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб своїм рішенням № 2645 від 01 грудня 2016 р. затвердила ліквідаційну масу ПАТ «КЛАСИКБАНК». Станом на 01 жовтня 2016 року її оціночна вартість склала 174,59 млн грн. При цьому, балансова вартість, без врахування резервів та переоцінки, перевищила 372,31 млн грн.

Детальніше...

Виплати коштів вкладникам ПАТ «КЛАСИКБАНК» здійснюється за індивідуальними письмовими зверненнями до Фонду

Відшкодування коштів вкладникам ПАТ «КЛАСИКБАНК», які не звернулися до банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) в період  з  16 серпня 2016 р. до 27 вересня 2016р.,здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень до Фонду.

Детальніше...