До уваги клієнтів ПАТ «КЛАСИКБАНК»

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «КЛАСИКБАНК» було складено ліквідаційний баланс та подано документи для проведення державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Зважаючи на це, прийом клієнтів ПАТ «КЛАСИКБАНК» уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «КЛАСИКБАНК» припинено.

Водночас, ділова кореспонденція ПАТ «КЛАСИКБАНК» приймається за адресою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053, оскільки відповідно до частини четвертої статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора ПАТ «КЛАСИКБАНК» припиняються лише в день внесення запису про ліквідацію банку до ЄДР.

 «Гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).