ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» ЯК ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) 26 липня 2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про державну реєстрацію припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» (далі – ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ») як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 03 вересня 2018 року № 2432 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» строком на один рік з 02 жовтня 2018 року до 01 жовтня 2019 року включно.

Детальніше...

Затверджено реєстр акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ»

Керуючись пунктом 12 частини п’ятої статті 12 та частиною п’ятою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 21 грудня 2017 року № 5469 було затверджено реєстр акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ».

Детальніше...

Змінено адресу для листування і прийому громадян ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну адреси для листування і прийому громадян ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» (далі – ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ»).

Детальніше...

ВСТАНОВЛЕНО АДРЕСУ ДЛЯ ПОДАЧІ КРЕДИТОРСЬКИХ ВИМОГ ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ»

Вимоги кредиторів ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» прийматимуться протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про ліквідацію ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» в газеті «Голос України» № 185 (6690) від 05 жовтня 2017 року.

Детальніше...

Розпочато процедуру ліквідації ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» та делеговано повноваження ліквідатора банку

Відповідно до рішення Правління Національного банку України від 29 вересня 2017 року № 639-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) прийнято рішення від 02 жовтня 2017 року № 4481 «Про початок процедури ліквідації ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» та делегування повноважень ліквідатора банку».

Детальніше...

Внесено зміни до умов відкритого конкурсу з метою виведення з ринку ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» у спосіб, передбачений п. 5 ч. 2 ст. 39 ЗУ «ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 12.09.2017 №4084 про продовження до 13 вересня 2017 року (включно) строку сплати гарантійного внеску на участь у відкритому конкурсі та подання попередньо кваліфікованими особами, допущеними до участі у відкритому конкурсі, конкурсних пропозицій з метою виведення неплатоспроможного банку ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» з ринку у спосіб, передбачений пунктом 5 частини другої статті 39 Закону.

Внесено зміни до умов відкритого конкурсу з метою виведення з ринку ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» у спосіб, передбачений п. 5 ч. 2 ст. 39 ЗУ «ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 08.09.2017 №4029 про продовження до 12 вересня 2017 року (включно) строку сплати гарантійного внеску на участь у відкритому конкурсі та подання попередньо кваліфікованими особами, допущеними до участі у відкритому конкурсі, конкурсних пропозицій з метою виведення неплатоспроможного банку ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» з ринку у спосіб, передбачений пунктом 5 частини другої статті 39 Закону.

Продовжено тимчасову адміністрацію у ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийняла рішення від 28 серпня 2017 р. № 3802 відповідно до якого продовжено строк тимчасової адміністрації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» (далі – ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ») з 02 вересня 2017 року до 01 жовтня 2017 року включно.

Детальніше...

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО УМОВ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ З МЕТОЮ ВИВЕДЕННЯ З РИНКУ ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» У СПОСОБИ, ПЕРЕДБАЧЕНІ П. 2 ТА 3 Ч. 2 СТ. 39 ЗУ «ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»

1. Пункт 7 Умов конкурсу викласти у такій редакції: «7. Строк сплати гарантійного внеску на участь у відкритому конкурсі та подання попередньо кваліфікованими особами, допущеними до участі у відкритому конкурсі, конкурсних пропозицій – по 11.09.2017 включно. Цей строк може бути продовжено/поновлено (у тому числі після його спливу) за рішенням Фонду з урахуванням виявленого інтересу з боку потенційних учасників відкритого конкурсу та строку тимчасової адміністрації у Неплатоспроможному банку.».

Детальніше...