Оголошення про продовження тимчасової адміністрації у ПАТ "ПРАЙМ-БАНК"

З метою забезпечення збереження активів неплатоспроможного банку ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРАЙМ - БАНК" (далі - ПАТ "ПРАЙМ-БАНК"), запобігання втрати майна та збитків банку і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, керуючись частиною четвертою статті 34 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення № 165 від 29.12.2014 про продовження строку тимчасової адміністрації у ПАТ "ПРАЙМ-БАНК" до 13.01.2015 включно та продовження повноважень уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ "ПРАЙМ-БАНК" Кадирова Владислава Володимировича до 13.01.2015 включно.

Водночас нагадуємо, що на сьогоднішній день ПАТ "ПРАЙМ-БАНК" здійснює виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився по 03 жовтня 2014 року включно, та договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Дані виплати будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через касу ПАТ "ПРАЙМ - БАНК", за адресою: м. Київ, вул. Богданівська, 24.

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установи ПАТ "ПРАЙМ - БАНК" з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Про час та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 03 жовтня 2014 року буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ "ПРАЙМ - БАНК" - www.prime-bank.kiev.ua та в установах даного банку. У такий же спосіб буде оприлюднена інформація про спосіб виведення ПАТ "ПРАЙМ - БАНК" з ринку та порядок виплат коштів усім вкладникам.