Ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА АКЦІОНЕРНОГО БАНКУ «ПОРТО-ФРАНКО» завершено

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) 18 жовтня 2019 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №15561110049003068 про державну реєстрацію припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА АКЦІОНЕРНОГО БАНКУ «ПОРТО-ФРАНКО» як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

17 жовтня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА АКЦІОНЕРНОГО БАНКУ «ПОРТО-ФРАНКО» було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ «ПОРТО-ФРАНКО» (далі – АБ «ПОРТО-ФРАНКО») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

З неплатоспроможного банку «Порто-Франко» через суд намагаються вивести нерухомість в центрі Одеси

ПРЕС-РЕЛІЗ

Кредитори неплатоспроможного АБ «ПОРТО-ФРАНКО» можуть втратити шанс на отримання коштів від продажу дорогої нерухомості в центрі Одеси. Це може статись у разі ухвалення судом рішення на користь осіб, які безпідставно претендують на це майно, що зараз перебуває на балансі банку.

Детальніше...

ПІВМІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ З АБ «ПОРТО-ФРАНКО» ВИВЕДЕНО ЧЕРЕЗ СХЕМНІ КРЕДИТНІ ОПЕРАЦІЇ КОЛИШНІХ ВЛАСНИКІВ БАНКУ

ПРЕС-РЕЛІЗ

porto frankoВ процесі ліквідації банку АБ «ПОРТО-ФРАНКО» було встановлено, що реальна (оціночна) вартість активів фінустанови менша за балансову майже у 25 разів. При цьому, недостатність майна банку склала більш, ніж півмільярда гривень.

Як було встановлено уповноваженою особою Фонду гарантування, недостатність майна виникла внаслідок протиправних дій колишніх власників банку, які одночасно були його керівниками. Виведення активів відбувалось за допомогою «схемних» кредитних операцій з рядом пов’язаних компаній з численними ознаками фіктивності. Зокрема, власники використовували й свої фірми.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб  прийняла рішення від 14 січня 2019 року № 64 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АБ «ПОРТО-ФРАНКО» строком на один рік з 30 січня 2019 року до 29 січня 2020 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати відшкодування коштів вкладникам АБ «ПОРТО-ФРАНКО» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

З 10 квітня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам АБ «ПОРТО-ФРАНКО» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

ПАТ «ПтБ» та АТ «ПОРТО-ФРАНКО» повністю погасили кредити рефінансування НБУ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Минулого року банки, що перебувають в управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, погасили заборгованість за кредитами рефінансування НБУ на загальну суму 2,08 млрд грн. Повністю розрахувалися із НБУ упродовж 2017-го два банки – АТ «ПОРТО-ФРАНКО» (позачергове погашення на суму 36,23 млн грн) та ПАТ «ПтБ» (позачергове погашення на суму 248,62 млн грн). На сьогодні цими банками розпочато та триває задоволення вимог кредиторів третьої черги – Фонду гарантування, який у межах гарантованого відшкодування виплатив вкладникам цих банків 5,2 млрд грн.

Детальніше...