Ліквідацію АТ «КБ «ЕКСПОБАНК» завершено

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) 15 лютого 2020 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №10741110051027637 про державну реєстрацію припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ЕКСПОБАНК» (далі – АТ «КБ «ЕКСПОБАНК») як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам АТ «КБ «ЕКСПОБАНК»

27 січня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ЕКСПОБАНК» (далі – АТ «КБ «ЕКСПОБАНК») було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку АТ «КБ «ЕКСПОБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ЕКСПОБАНК» (далі - АТ «КБ «ЕКСПОБАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Змінено адресу для листування та прийому громадян в АТ «КБ «ЕКСПОБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє про зміну адреси для листування та прийому громадян АТ «КБ «ЕКСПОБАНК».

Адреса для листування та прийому громадян АТ «КБ «ЕКСПОБАНК» є наступною: вул. Прорізна, буд. 11, м. Київ, 01001.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації АТ «КБ «ЕКСПОБАНК»

На підставі частини шостої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 14 березня 2019 року № 576 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «КБ «ЕКСПОБАНК» з 31 березня 2019 року до 25 січня 2020 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ «КБ «ЕКСПОБАНК»

З 01 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ КБ «ЕКСПОБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ АТ «КБ «ЕКСПОБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 15 березня 2018 року № 740 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «КБ «ЕКСПОБАНК» строком на один рік з 31 березня 2018 року до 30 березня 2019 року включно.

Детальніше...

Укладення удаваних кредитних договорів та списання коштів MEINL BANK AG – через схеми з АТ «КБ «ЕКСПОБАНК» виведено активи на понад півмільярда гривень

ПРЕС-РЕЛІЗ

Ekspobank Assets 1Виведення коштів на підставні підприємства з іноземним капіталом, дроблення сум вкладів наближених до власників банку фізичних осіб, відчуження з метою привласнення нерухомого майна – це далеко неповний перелік схем та маніпуляцій із ліквідними активами, які найімовірніше були застосовані у АТ «КБ «ЕКСПОБАНК» напередодні визнання його неплатоспроможним. У результаті, оціночна вартість активів, включених до ліквідаційної маси банку, є у понад 3,5 рази меншою за балансову вартість – 1 077,99 млн грн та 3 811,27 млн грн відповідно.

Детальніше...

Кредити АТ «КБ «Експобанк», забезпечені 48 га землі на Київщині, виставлено на повторні торги за 8,66 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

13 листопада відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами АТ «КБ «Експобанк», у забезпечення за якими передано земельні ділянки у Києво-Святошинському районі, загальною площею понад 48 га та нежитлова нерухомість у Києві. На торги лот виставляється із початковою ціною реалізації 8 656 656,25 грн. Матеріали кредитних справ та деталі судово-претензійної роботи, проведеної банком, доступні для вивчення потенційними покупцями у віртуальній кімнаті даних.

Детальніше...