ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ АТ «ФІНРОСТБАНК» ЯК ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 09 липня 2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про державну реєстрацію припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІНРОСТБАНК» (далі – АТ «ФІНРОСТБАНК») як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ВИПЛАТ ГАРАНТОВАНОГО ВІДШКОДУВАННЯ ВКЛАДНИКАМ АТ «ФІНРОСТБАНК»

27 червня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію АТ «ФІНРОСТБАНК» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ «ФІНРОСТБАНК»

З 01 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ «ФІНРОСТБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації АТ «ФІНРОСТБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 08 жовтня 2018 року № 2719 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «ФІНРОСТБАНК» строком на один рік з 17 жовтня 2018 року до 16 жовтня 2019 року включно.

Детальніше...

Через схеми було виведено активів з АТ «ФІНРОСТБАНК» на суму близько 1 млрд грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

INFO FINROST 1Шляхом проведення колишнім керівництвом АТ «ФІНРОСТБАНК» збиткових та економічно необґрунтованих операцій, реалізації «схемного» кредитування пов’язаних компаній, здійснення фінансових махінацій, шахрайських і протиправних дій банк було доведено до неплатоспроможності, а ліквідні активи – виведено через підставних осіб. Масштабність проведених колишніми керівниками та службовими особами АТ «ФІНРОСТБАНК» «схемних» операцій призвела до критичного погіршення фінансового стану банку та виведення активів на суму близько 1 млрд грн.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію АТ «ФІНРОСТБАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 4776 від 19 жовтня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора АТ «ФІНРОСТБАНК».

Детальніше...

Продовжено ліквідацію АТ «ФІНРОСТБАНК»

З метою виконання всіх заходів, пов’язаних із ліквідацією АТ «ФІНРОСТБАНК», передбачених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «ФІНРОСТБАНК» на один рік до 16 жовтня 2018 року включно.

Детальніше...

Кредит, у забезпечення за яким передано літак Mysterе Falcon, виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитами, що перебувають на балансі АТ «Фінростбанк». Мова йде про два договори, у забезпечення за одним із яких передано реактивний адміністративний літак.

Детальніше...