На продаж виставлено 100% корпоративних прав підприємств, на балансі яких перебувають нежитлова нерухомість та землі під забудову неподалік Києва

ПРЕС-РЕЛІЗ

3 травня у системі «Prozorro.Продажі» відбудуться аукціони з продажу 100% корпоративних прав двох підприємств – ТОВ «Руна-Центр» та ТОВ «Укрспецпоставка». Активи перебувають на балансі ПАТ «Старокиївський банк». 

Один з лотів100% корпоративних прав ТОВ «Укрспецпоставка». Сьогодні підприємство виконує роль балансоутримувача майна. Сфера його  діяльності за КВЕД – організація будівництва будівель.

Серед активів підприємства – майнові права за договором оренди земельної ділянки під будівництво багатоповерхових житлових будинків. Земельна ділянка, площею 2,0 га, знаходиться на території смт Глеваха, Васильківського району, Київської області.

Детальна інформація про лот – за посиланням.

Початкова ціна реалізації – 1 147 125,24 грн.

Другий лот – 100% корпоративних прав ТОВ «Руна-Центр». Підприємство  не перебуває в банкрутстві і виконує роль балансоутримувача майна.

 В активах ТОВ «Руна-Центр» – 61/100 часток нежитлових приміщень, загальною площею 307,9 м2 за адресою: Київська обл.,  м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 127-Б/10 (окремі приміщення  №5 (19,5 м2), №6 (144,3 м2), №8 (144,1 м2).

Детальна інформація про лот – за посиланням.

Початкова ціна реалізації – 3 777 885,04 грн.

Аукціонb відбудeться у системі «Prozorro.Продажі» 3 травня. Організатор торгів - ТБ «КАТЕРИНОСЛАВСЬКА». Заявки на участь у торгах приймаються до 2 травня.

Інформацію про усі заплановані торги з продажу активів неплатоспроможних банків можна знайти на Офіційному сайті та на Інформаційному порталі Фонду – http://torgi.fg.gov.ua/.