Оголошення про припинення ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК» як юридичної особи

Відповідно до приписів частини 3 статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 03 травня 2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис № 11981110037005236 про проведення державної реєстрації припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЗАХІДІНКОМБАНК» як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК»

02 травня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «Західінкомбанк»

З 17 жовтня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «Західінкомбанк» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Змінено місцезнаходження та контактний номер телефону ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК»

З 12 вересня 2018 року місцезнаходження ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК», адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. Винниченка, буд. 67, офіс № 329, м. Луцьк, Волинська обл., 43025.

Актуальний номер телефону ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК»: (0332) 78-02-02.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 25 червня 2018 року № 1791 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК» строком на один рік з 23 липня 2018 року до 22 липня 2019 року включно.

Детальніше...

Більше половини кредитного портфелю «Західінкомбанку» - це бланкові або забезпечені «сміттєвими» цінними паперами кредити

ПРЕС-РЕЛІЗ

INFO ZAKHIDINKOM 1У 2014 році обсяг невиконаних зобов’язань «Західінкомбанк» тільки перед фізичними особами був на рівні 5,1 млн грн, а станом на середину 26 травня 2014 року високоліквідні активи становив лише 0,4 млн грн - це 0,1% від зобов’язань. Перед введенням тимчасової адміністрації банк не міг виконувати свої зобов’язання перед кредиторами.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «Західінкомбанк»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 29 червня 2017 р. № 2767 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «Західінкомбанк» на один рік до 22 липня 2018 року включно.

Детальніше...

Відбулись перші аукціони з продажу активів банків, що ліквідуються, за новою системою ПроЗорро.Продажі

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 листопада відбулись перші аукціони з продажу активів банків, що ліквідуються, за новою системою ПроЗорро.Продажі. На торги виставлялися права вимоги за кредитами ПАТ «Західінкомбанк».

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ АКТИВІВ ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНК" НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ТБ «УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих електронних торгів (аукціону) з продажу прав вимоги за кредитним договором укладеним з фізичними особами, що обліковуються на балансі ПАТ  "Західінкомбанк":

Детальніше...

Змінено місцезнаходження ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну місцезнаходження ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК». Місцезнаходження ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК» та адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. Кафедральна, буд. 11, м. Луцьк, Волинська обл., 43016.

Детальніше...