Ліквідацію АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» завершено

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) 15 жовтня 2019 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №10731110121000818 про державну реєстрацію припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БРОКБІЗНЕСБАНК» як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК»

10 червня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

АКТИВИ АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ ЗА ПРИНЦИПОМ ОДИН БАНК ОДИН ПУЛ

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 березня 2019 року у системі ProZorro.Продажі відбудуться торги з реалізації пулу активів АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» стартовою ціною  256,94 млн грн (балансова вартість активів – 23 829,31 млн грн). До його складу увійшли права вимоги та інші майнові права за 493 кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання, права вимоги за 204 кредитними договорами, що укладені з фізичними особами і забезпечені іпотекою. Також до пулу ввійшли права вимоги на основні засоби, нерухоме майно, дебіторська заборгованість та майнові прав за дебіторською заборгованістю.

Детальніше...

ЗАЛИШКИ АКТИВІВ БРОКБІЗНЕСБАНКУ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ ЗА ПРИНЦИПОМ ОДИН БАНК ОДИН ПУЛ

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 лютого у системі ProZorro.Продажі відбудуться торги з продажу великого пулу активів АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» стартовою ціною 1 283,81 млн грн (балансова вартість активів – 23 643,8 млн грн). До його складу увійшли права вимоги за кредитними договорами, укладеними з юридичними особами - майже 500 позицій (балансова вартість – 15 591,9 млн грн), права вимоги за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, що забезпечені іпотекою - понад 200 позицій,  а також нерухомість, основні засоби, транспортні засоби, векселі та дебіторська заборгованість.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК»

З 07 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 07 червня 2018 року № 1587 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» строком на один рік з 11 червня 2018 року до 10 червня 2019 року включно.

Детальніше...

Розпочато задоволення вимог кредиторів АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК», включених до другої черги

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб погоджено початок задоволення вимог кредиторів АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК», включених до другої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів банку.

Детальніше...

У більшості позичальників «Брокбізнесбанку» відсутнє будь-яке майно, на яке ДВС може звернути стягнення в рамках примусового виконання судових рішень

ПРЕС-РЕЛІЗ

«Брокбізнесбанк» отримує колосальні збитки через те, що кредити видані позичальникам були неналежно забезпечені заставою. Виконати виконавчі провадження практично не можливо, оскільки у боржників відсутнє будь-яке майно та грошові кошти на які державний виконавець може звернути стягнення в рамках примусового виконання рішення суду.

Детальніше...

НА ПРОДАЖ ВИСТАВЛЕНО КРЕДИТ ДІЮЧОГО ПІДПРИЄМСТВА З ВИРОБНИЦТВА НАТУРАЛЬНИХ ШКІР У КИЄВІ

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 серпня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом, у забезпечення за яким передано, зокрема, комплекс з виробництва натуральних шкір у Києві.

Детальніше...