Оголошення про продовження тимчасової адміністрації у ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК"

З метою забезпечення збереження активів неплатоспроможного банку ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРБІЗНЕСБАНК" (далі - ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК"), запобігання втрати майна та збитків банку і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонду), керуючись частиною четвертою статті 34 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду прийняла рішення № 65 від 25.03.2015 про продовження строків здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" до 24.04.2015 включно та продовження повноважень уповноваженої особи Фонду на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" Бобчука Ігоря Петровича до 24.04.2015 включно.

Водночас нагадуємо, що на сьогоднішній день ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" здійснює виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 03 березня 2015 р. включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Дані виплати здійснюються протягом терміну дії тимчасової адміністрації через відділення ПАТ "БАНК "МИХАЙЛІВСЬКИЙ".

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установи ПАТ "БАНК "МИХАЙЛІВСЬКИЙ" з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 03 березня 2015 року буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" - www.ua.ubb.com.ua та в установах даного банку. У такий же спосіб буде оприлюднена інформація про спосіб виведення ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" з ринку та порядок виплат коштів усім вкладникам.